מלונות בתל אביב לחופשה מהנה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מלונות בתל אביב לחופשה מהנה

 

חושב להפתיע את בת זוגתך ולפנק אותה? אם כך, כדאי שתדע: לא תמיד מסעדה זו הבחירה הנכונה. לפעמים הבת זוג מצפה להפתעה יותר גדולה ורצינית ולכן כדאי שתיקח בחשבון את האפשרות של לנפוש באחד מבתי המלון בתל אביב. מתי בפעם האחרונה יצאת לחופשה רק עםבת זוגך? ומתי עשית לה הפתעה מכל הלב? הזוגיות שלך היא משהו שדורש השקעה מידי פעם ולכן האפשרות של השכרת חדר או סוויטה באחד מהמלונות שבתל אביב זו בחירה נפלאה. ראשית, יש היום מלונות בוטיק שהאירוח בהם מלכותי ממש ושנית, כמה ימים של שקט ושלווה הרחק מהעבודה יכולים לעשות לשניכם רק טוב.

איך ניתן לבחור מלון?

אם יש משהו שלא חסר בעיר הגדולה אלה מלונות ולכן ברור מדוע אתה בדילמה, כי איך בוחרים מלון מבין כל כך הרבה מלונות בוטיק שיש בתל אביב? כדאי לדעת שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת אך כאשר אתה מחפש מלון בתל אביב כדאי יהיה להתייחס לכמה פרמטרים חשובים כמו: האם המיקום מושלם? האם החדר נראה לך מספיק מפנק? האם יש גם מטבחון בחדר במידה ותרצו לבשל? האם מדובר על מלונות בוטיק בתל אביב שכוללים גם בריכה? האם יהיה קל להגיע מהמלון לכל המקומות הכי מעניינים בעיר? אין סיבה להתפשר על בחירתו של מלון בתל אביב כי אם אתה כבר משקיע ולוקח את בת זוגתך לבילוי, אז למה שלא תיתן לה את הטוב ביותר שיש?

האם המחיר הגיוני?

לנפוש בישראל זה הרבה פעמים לא זול ועל כך אין ויכוח. אנחנו יכולים למצוא את עצמנו משלמים מחירים מופקעים על בילויים בתל אביב ובערים אחרות אך מצד שני, בוודאי גם תשמח לדעת שיש לפעמים מבצעים טובים עבור מלונות בוטיק בעיר תל אביב. לכן, כל מה שנותר לך לעשות הוא חיפוש אחר המבצעים הכי טובים שקיימים, כי מה פתאום שתשלם מחיר גבוה מידי? יש היום מספר מלונות עם אפשרות לשלם על האירוח אפילו חצי מחיר, אז למה לא? חופשה כזאת תעשה לך ולבת זוגתך רק טוב ואתה תראה שלא תצטער על כך.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן