נופש משפחתי במלון בירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לא מעט הורים עסוקים כעת בחיפוש אחר קייטנות עבור הילדים לחודשים הארוכים והחמים של הקיץ, וגם כאשר סוגרים את שני המחזורים ואפילו שלושה מחזורים של קייטנה, עדיין נותרים להם כמה ימי חופשה שבהם רוצים להצטרף אל הילדים אל נופש בארץ או בכל מקום רלבנטי אחר לחופשה משפחתית בעולם.

בין כל החופשות ליוון, ליער כזה או אחר וירידה לעיר אילת ישנה גם האופציה להתקדם אל נופש שבו לא יוצאים אל נסיעה ארוכה, ותוך כשעה בממוצע מגיעים אל עיר שמציעה הרבה מקומות של בילוי לזוגות, בעיקר עבור משפחה. לחופשה בירושלים כבר יצאתם? כעת זה הזמן לתכנן אותה.

המקום לחופשת קיץ מושלמת

מה כל כך רלבנטי ביציאה אל טיול בעיר הירושלמית שאולי לא נראית כל כך זוהרת בהשוואה אל צפון הארץ או אל אילת שטופת השמש ונטולת המע"מ? הסוד של העיר הזו טמון בהיסטוריה שלה, שמביאה תיירים מכל סביבות העולם לטעום מכל מה שיש לה להציע מבחינה דתית וגם מהבחינה של תרבות מרתקת בעיר שבה יש שילוב של שלוש הדתות הגדולות והמוכרות בעולם. יש מסלולי טיול רגלי בהרי יהודה הסובבים אותה, יש טיולים בגן החיות התנכ"י שתמיד קוסם לילדים, טיולים בגן הבוטני וטיול בשוק מחנה יהודה שבו יש הרבה מה לראות ובעיקר הרבה מה לאכול. זה כדאי לתכנן את המסלולים היטב, ולבחור מקום מרכזי של בית מלון מבין שורה ארוכה של בתי מלון מעולים שמתאימים גם למשפחות.

אטרקציות רבות לילדים

בתי מלון אשר מותאמים למשפחות עם ילדים מציעים הרבה יותר מאשר רשימה של מקומות בילוי אשר נמצאים במרחק נסיעה קצר מהאזור, אלא גם רשימה נאה של שירותים שקיימים בבית המלון להנאת ההורים שלא צריכים במהלך כל היום לחפש אחר אטרקציה בשיא החום. יש את מלון פלאזה שבו יש בריכת שחייה נהדרת וקרבה אל קניון ממילא, שם יש את המקום הזה שבו ילדים והורים נהנים מכל מה שהם כבר מכירים ואוהבים, ויש את דן ירושלים שבו יש את הסטנדרט הגבוה של הרשת לצד חדר משחקים המיועד עבור ילדים ובו הם יכולים להעביר כמה שעות עם נחת ורוגע עבור ההורים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן