מלונות בירושלים

מלונות הכי שווים - בדקנו !

1. המלון הכי מומלץ – בת שבע 

04-8866705

1. המלון הכי מומלץ – ליידי שטרן

04-8866705

2. הרשימה תתעדכן בהמשך

לא מעט הורים עסוקים כעת בחיפוש אחר קייטנות עבור הילדים לחודשים הארוכים והחמים של הקיץ, וגם כאשר סוגרים את שני המחזורים ואפילו שלושה מחזורים של קייטנה, עדיין נותרים להם כמה ימי חופשה שבהם רוצים להצטרף אל הילדים אל נופש בארץ או בכל מקום רלבנטי אחר לחופשה משפחתית בעולם. בין כל החופשות ליוון, ליער כזה או אחר וירידה לעיר אילת ישנה גם האופציה להתקדם אל נופש שבו לא יוצאים אל נסיעה ארוכה, ותוך כשעה בממוצע מגיעים אל עיר שמציעה הרבה מקומות של בילוי לזוגות, בעיקר עבור משפחה. לחופשה בירושלים כבר יצאתם? כעת זה הזמן לתכנן אותה.

המקום לחופשת קיץ מושלמת

מה כל כך רלבנטי ביציאה אל טיול בעיר הירושלמית שאולי לא נראית כל כך זוהרת בהשוואה אל צפון הארץ או אל אילת שטופת השמש ונטולת המע"מ? הסוד של העיר הזו טמון בהיסטוריה שלה, שמביאה תיירים מכל סביבות העולם לטעום מכל מה שיש לה להציע מבחינה דתית וגם מהבחינה של תרבות מרתקת בעיר שבה יש שילוב של שלוש הדתות הגדולות והמוכרות בעולם. יש מסלולי טיול רגלי בהרי יהודה הסובבים אותה, יש טיולים בגן החיות התנכ"י שתמיד קוסם לילדים, טיולים בגן הבוטני וטיול בשוק מחנה יהודה שבו יש הרבה מה לראות ובעיקר הרבה מה לאכול. זה כדאי לתכנן את המסלולים היטב, ולבחור מקום מרכזי של בית מלון מבין שורה ארוכה של בתי מלון מעולים שמתאימים גם למשפחות.

אטרקציות רבות לילדים

בתי מלון אשר מותאמים למשפחות עם ילדים מציעים הרבה יותר מאשר רשימה של מקומות בילוי אשר נמצאים במרחק נסיעה קצר מהאזור, אלא גם רשימה נאה של שירותים שקיימים בבית המלון להנאת ההורים שלא צריכים במהלך כל היום לחפש אחר אטרקציה בשיא החום. יש את מלון פלאזה שבו יש בריכת שחייה נהדרת וקרבה אל קניון ממילא, שם יש את המקום הזה שבו ילדים והורים נהנים מכל מה שהם כבר מכירים ואוהבים, ויש את דן ירושלים שבו יש את הסטנדרט הגבוה של הרשת לצד חדר משחקים המיועד עבור ילדים ובו הם יכולים להעביר כמה שעות עם נחת ורוגע עבור ההורים.

דילוג לתוכן