נופש משפחתי במלון בירושלים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לא מעט הורים עסוקים כעת בחיפוש אחר קייטנות עבור הילדים לחודשים הארוכים והחמים של הקיץ, וגם כאשר סוגרים את שני המחזורים ואפילו שלושה מחזורים של קייטנה, עדיין נותרים להם כמה ימי חופשה שבהם רוצים להצטרף אל הילדים אל נופש בארץ או בכל מקום רלבנטי אחר לחופשה משפחתית בעולם.

בין כל החופשות ליוון, ליער כזה או אחר וירידה לעיר אילת ישנה גם האופציה להתקדם אל נופש שבו לא יוצאים אל נסיעה ארוכה, ותוך כשעה בממוצע מגיעים אל עיר שמציעה הרבה מקומות של בילוי לזוגות, בעיקר עבור משפחה. לחופשה בירושלים כבר יצאתם? כעת זה הזמן לתכנן אותה.

המקום לחופשת קיץ מושלמת

מה כל כך רלבנטי ביציאה אל טיול בעיר הירושלמית שאולי לא נראית כל כך זוהרת בהשוואה אל צפון הארץ או אל אילת שטופת השמש ונטולת המע"מ? הסוד של העיר הזו טמון בהיסטוריה שלה, שמביאה תיירים מכל סביבות העולם לטעום מכל מה שיש לה להציע מבחינה דתית וגם מהבחינה של תרבות מרתקת בעיר שבה יש שילוב של שלוש הדתות הגדולות והמוכרות בעולם. יש מסלולי טיול רגלי בהרי יהודה הסובבים אותה, יש טיולים בגן החיות התנכ"י שתמיד קוסם לילדים, טיולים בגן הבוטני וטיול בשוק מחנה יהודה שבו יש הרבה מה לראות ובעיקר הרבה מה לאכול. זה כדאי לתכנן את המסלולים היטב, ולבחור מקום מרכזי של בית מלון מבין שורה ארוכה של בתי מלון מעולים שמתאימים גם למשפחות.

אטרקציות רבות לילדים

בתי מלון אשר מותאמים למשפחות עם ילדים מציעים הרבה יותר מאשר רשימה של מקומות בילוי אשר נמצאים במרחק נסיעה קצר מהאזור, אלא גם רשימה נאה של שירותים שקיימים בבית המלון להנאת ההורים שלא צריכים במהלך כל היום לחפש אחר אטרקציה בשיא החום. יש את מלון פלאזה שבו יש בריכת שחייה נהדרת וקרבה אל קניון ממילא, שם יש את המקום הזה שבו ילדים והורים נהנים מכל מה שהם כבר מכירים ואוהבים, ויש את דן ירושלים שבו יש את הסטנדרט הגבוה של הרשת לצד חדר משחקים המיועד עבור ילדים ובו הם יכולים להעביר כמה שעות עם נחת ורוגע עבור ההורים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן