אסתטיקה ויופי

מלון בוטיק בטבריה ובצפון צוות נותני השירותים במלונות המשתייכים לקבוצת מלונות היוקרה של ישראל

הלחמת ריסים וקורסים – מקומות מומלצים

טיפול של הלחמת ריסים מתבצע רק אצל קוסמטיקאית שעברה הכשרה להלחמת ריסים וקיבלה תעודת סיום של קורס הלחמת ריסים מהאקדמיה שלמדה בה. כאמור, באמצעות הלחמת

מלון בוטיק בטבריה ובצפון צוות נותני השירותים במלונות המשתייכים לקבוצת מלונות היוקרה של ישראל

הלחמת ריסים וקורסים – מקומות מומלצים

טיפול של הלחמת ריסים מתבצע רק אצל קוסמטיקאית שעברה הכשרה להלחמת ריסים וקיבלה תעודת סיום של קורס הלחמת ריסים מהאקדמיה שלמדה בה. כאמור, באמצעות הלחמת

כל מה שחם
מה אנשים קוראים

החשיפה לכל אותם טיפולי אסתטיקה לא נולדה היום, היא "חיה ובועטת" מזה עשרות בשנים. יש טיפולים אסתטיקה כגון – חידוש העור, חומרי מילוי עוריים, וכמובן בוטוקס, שנקדיש לכבודו פסקה שלמה במאמר שלנו. כולם מעוניינים להיראות הכי טוב שאפשר, או לפחות זאת המוטיבציה הראשונית שמניעה אותם לעבור את טיפולי האסתטיקה. טיפולים אסתטיים בהכרח משדרגים את משטר טיפוח העור. וככלל, באם תמשיכו לקרוא תזדהו עם המוטו שלנו – שאיך שאתם נראים קשור באופן ישיר לאיך שאתם מרגישים, בעוד זה מציב את הצרכים האסתטיים שלכם במקום הראשון.

אי אפשר להגיד את צמד המלים טיפולי אסתטיקה מבלי להתייחס לטיפול הבוטוקס, שנחשבים למאוד נחשקים בפני המוני בני אדם מזה כמה עשורים. הדבר נובע מכך שחומר הבוטוקס מסוגל לשתק באופן זמני את שרירי הפנים המטופלים על מנת למנוע את ההופעה של קווים וקמטים שממש אינם רצויים. לפיכך, הבוטוקס הוא הרבה יותר מאמצעי לשליטה בקמטים. הוא אף עשוי לעזור לכם להראות לעולם את האני האמתי שלכם ואת הרגשות האמתיים שלכם. במידה ויש לכם גבה מקומטת או כמה קמטים בין הגבות, זה יכול היה לקרות בעקבות חשיפה של שנים רבות לקרני השמש או יכול לשקף עד כמה קפדנים הייתם פעם. כאשר הקווים הללו הופכים קבועים, הם יכולים לגרום לאחרים לראות אתכם בתור כועסים בעוד אתם ממש לא כועסים, זה המקום שבו הבוטוקס יכול לסייע לכם לחשוף את האני האמתי שלכם, כאמור לעיל.

יש לשקול טיפולי אסתטיקה בעור הפנים למי שמתמודד לרוב עם צלקות אקנה מתמשכות או היפרפיגמנטציה מנזקי השמש. ניתן למגר את החששות השכיחים הללו על ידי איפור, אך עמוק בפנים אתם מבינים ובהחלט יודעים שהפנים שלכם מהוות את הרושם הראשוני שלכם, הם בעצם תעודת הזהות שלכם. זה גם מה שאתם רואים ביום יום כשאתם מתבוננים בראי. עור צלול יותר, יפה יותר, צעיר יותר ובעל מראה בריא קשור מטבעו להערכה העצמית שלכם. כשאתם מייפים ומטפחים את עור הפנים שלכם על ידי מוצרי טיפוח איכותיים יותר או איכותיים פחות, באופן הזה אתם למעשה משפרים לא רק את איך שאתם רואים את עצמכם, כי אם אף אתם משפרים את ההרגשה שלכם לגבי עצמכם.

למי מבינכם שמעולם לא עבר טיפולים קוסמטיים או אסתטיים, נציין כי הם יעניקו לכם בהכרח מראה הרבה יותר חיוני, ומעבר לכך, טיפולי אסתטיקה יגרמו לכם להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם. טיפולי הבוטוקס יכולים לעזור במקרה של הזעת יתר, או בעיות בעיניים, וכמובן הם נמצאו יעילים כדי לטשטש את סימני ההזדקנות. מוטב תעשו שתחליטו לקרוא את המאמר שלפניכם מראשיתו ועד לסיומו, וכך תרחיבו באופן ניכר את עולם התוכן שלכם בכל מה שקשור לטיפולי אסתטיקה.

באופן חד משמעי אנחנו מסכימים עם ההנחה שלאורה טיפולי אסתטיקה שעושים שימוש בטכנולוגיה המתפתחת של לייזר מסוגלים לרפא ראייה שאיננה טובה למדי. טכנולוגיה זאת נחשבת לרבת משימות מושלמת, שאפשר ליהנות בה למצבים כגון – הסרת שיער, טיפולי רוזציאה, הלבנת שיניים, הסרת קעקועים או לחלופין לחידוש העור. אך היא שימושית באותה מידה לאנשי מקצוע רפואיים, שכן המכשור של הלייזר יכול למקד במדויק לאזורים קטנים מאוד, מה שהופך אותו לאופטימלי במהלך הליכים כירורגיים בעיניים. טכנולוגיית הלייזר סייעה לרבבות בני אדם לשקם ולשפר את הראייה שלהם, והיא זמינה כעת באותה מידה כמו למשל – הסרת שיער בלייזר והליכים קוסמטיים אחרים.

לא קיים כל עוררין על כך, כי טיפולי אסתטיקה באמצעות דיקור סיני יכולים להפחית כאבי ראש או סטרס, בעודם ידועים מזה אלפי שנים בכך. בדיוק כמו הדיקור הסיני, טיפולי האסתטיקה עושים שימוש במחטים ממש קטנות בשביל להפעיל לחץ על העור, ויוצרים סימני ניקור זעירים על אזורים ממוקדים. ברם, שלא כמו דיקור סיני, מחטי מיקרו אלו מגולגלות על העור על ידי מכשיר ייחודי, שמאפשר למטפל לטפל בשטח עור גדול יותר. מנקודת מבט קוסמטית או אסתטית, סימני המחטים, שממש בקושי נראים לעין בלתי מזוינת, מעוררים תגובה עצבית בגוף, מעודדים ייצור של קולגן ואלסטין לאזורים הבעייתיים ואף גורמים לעור להיראות צעיר באופן טבעי. וכיוצא בזאת.

"החלום הרטוב" של כל המבוגרים, לפחות של מרביתם, הוא להיראות יותר טוב. ואפ אפשר – כמה שיותר צעירים. אבל בתהליכי הזקנה אי אפשר באמת להילחם, משום שהם מגיעים באופן טבעי כחלק בלתי נפרד מגילאי הזקנה. יחד עם זאת, אתם ממש לא חייבים להיכנע להם. "אם אי אפשר להילחם בהם, פשוט תצטרפו אליהם", אמר פתגם עתיק. ואנחנו מתכוונים במלה להצטרף שפשוט תתמזגו אתם. מחד, תשלימו אתם. מאידך, תעשו דברים שיטשטשו את סממני הזקנה, לפחות בפנים שלכם. איך בדיוק? יופי ששאלתם. ובכן, אם תמשיכו לקרוא עד הסוף, תגלו המון דברים חדשים על טיפולי הזרקת חומצה הילראונית, דברים שממש ידהימו אתכם.

על פניו נראה, כי טיפולי הזרקת חומצה הילראונית יכולים לעזור לכם בכל מיני דרכים. משום שטיפולים אלו משמשים באופן דומה בהיבט הכימי לאלו שקיימים בצורה הטבעית בכם, לא תחוו כמעט בכלל תופעות לוואי. בתור פרוצדורה אסתטית וקוסמטית, טיפולים אלו ניתנים לרוב למי שרוצה לשפר את מראה הפנים שלו, ובייחוד בשביל לתקן את התרחישים השכיחים הבאים –

 • שקעים שאינם רצויים בלחיים.
 • קווי חיוך עמוקים העוברים לרוחב מצד האף ועד לפינות הפה.
 • קמטי זעף וקמטי דאגה אשר עוברים בין הגבות ובין המצח.
 • פצעי אקנה וצלקות בפנים.
 • קווי מריונטה בזוויות הפה.
 • רגלי עורב בזווית העיניים.

טיפולי הזרקת חומצה הילראונית פועלים לאלתר בתיקון זמני של הבעיות הללו. לפיכך, נוסיף במאמר מוסגר, כי לטיפולים אלו לא קיימת השפעה קבועה. בדיוק כמו החומצה ההילרואנית אשר מיוצרת באופן טבעי בגוף, כאשר היא מוזרקת לפנים החור עשוי להתפרק בהדרגה ולהיספג בגוף. ההשפעות של טיפולים אלו נמשכות לרוב בין שלושה חודשים עד לתשעה חודשים. על מנת לשמור על תוצאות מיטביות, יהיה צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.

ישנן כל מיני סגולות ניכרות של טיפולי הזרקת חומצה הילראונית, ואלו הן לפניכם –

 • קוסמטי – משמש ככר לתמיכה ברקמות הפנים בשביל להוסיף יותר נפח וגמישות שאבדו עקב ההזדקנות.
 • מוסיף מים למשטח העור כדי לשמור אותו מחודש, רענן ורך.
 • משמש בתור מילוי שפתיים כדי לגרום לשפה להיראות גמישה ומלאה יותר.
 • ביו רפואי – כאשר עוברים טיפולי הזרקת חומצה הילראונית, הם משמשים כחומר סיכה ומרפדים את המפרקים כדי להקל על כאבים הנגרמים על ידי דלקת פרקים
 • כעזר ניתוחי עיניים, הטיפולים מגנים על תאים שניזוקו בקלות בעיניים במהלך ניתוח קטרקט, השתלת קרנית ותיקון של רשתית מנותקת.
 • הטיפולים הללו משמשים כפרוצדורה לאחר ניתוח להאצת ריפוי לאחר הליך כירורגי.

כולם רוצים להרגיש נוח עם עצמם, זה ממש טבעי, זה חלק מכריע מהרגשה של להיות יפים ונראים יותר טוב. מי שסובל מפיגמנטציה עלול להרגיש פחות נוח עם מראה העור שלו. באופן כללי, פיגמנטציה הינה מצב שעשוי לגרום לכם לירידה בביטחון העצמי, או לחלופין לפגיעה מסוימת בהערכה העצמית שלכם. וזה מובן מאליו. הסטטיסטיקה מעידה על כי הפיגמנטציה בעור יותר נפוצה אצל המין הנשי. ומי מבינכם שסובל ממנה, יש להניח שכבר ניסיתם בכל אמצעי לטשטש אותה, גם על ידי תכשירי איפור, על מנת להסתיר את הנגעים הללו. נכון, זה בהחלט אפשרי, ברם, לא תקבלו את אותה תחושת ביטחון מספיקה בשביל לצאת מהבית עם פנים שחפות מכל נוכחות של איפור. מבולבלים? פשוט תמשיכו לקרוא.

למעשה, נהוג לכנות פיגמנטציה בעור הפנים באמצעות המונח הידוע היפרפיגמנטציה. כאשר הפיגמנטציה הינה מצב עור שמכהה כתמים אקראיים של העור. הכתמים הללו ממש לא עוקבים אחר דפוס מסוים; הם יכולים להיות קטנים או גדולים. הפיגמנטציה של העור לא מזיקה פיזית או לא נוחה. לפיכך, זה עשוי להיות סימן לבעיה רפואית עמוקה יותר וגורם לכם להיראות לא בריאים או אף מבוגרים יותר. האם תהיתם אי פעם כיצד בדיוק נוצרת הפיגמנטציה? העור שלכם פשוט מקבל את הגוון הטבעי שלו מתאי שנקראים מלנוציטים. מלנוציטים אחראים על ייצור המלנין. כאשר המלנוציטים בעור שלכם נפגעים, הם מייצרים מלנין בצורה מוגזמת, מצב שגורם לעור שלכם להתכסות בכתמים.

בעיקרון ניתן לחלק פיגמנטציה לשתי קבוצות, כלעיל –

 • היפרפיגמנטציה פוסט דלקתית – צורה זו של פיגמנטציה נגרמת באמצעות דלקת עור חמורה כמו לדוגמה – פסוריאזיס, אקנה ואקזמה. ידוע שמצבי עור אלו מגבירים את הקצב שבו העור מייצר פיגמנטים, מה שגורם למעשה לכתמים כהים. פיגמנטציה פוסט דלקתית יכולה להופיע אצל בני אדם עם סוגי עור שונים, אך היא תופעה שכיחה אצל אנשים עם גווני עור כהים יותר.
 • מלזמה – המלזמה היא סוג של פיגמנטציה המיוחדת לנשים. אם אתן נשים עם צבע עור כהה, אז אתן בוודאי רגישות מאוד למלזמה. שינוי צבע הנגרם על ידי מלזמה מתרחש בדרך כלל על המצח, הלחיים, האף או מעל הפה. העובדה שהיא מתרחשת לעתים קרובות ליד אזורים רגישים הופכת את המלזמה לקשה לטיפול. מלזמה נגרמת על ידי שינויים הורמונליים. זה יכול לקרות אם אתן משתמשות באמצעי מניעה דרך הפה, במהלך הריונות או באופן טבעי. המלזמה מחמירה כאשר אתן חושפות את העור שלכן לשמש. יתרה מזאת, נשים לאחר גיל המעבר המקבלות פרוגסטרון במהלך טיפול הורמונלי עלולות לפתח מלזמה.
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן