תכשיטים \ תכשיט

תכשיטים – המקומות המומלצים

לא כל אחד מבין בתכשיטים. האמת שזה בסדר גמור. אך כאשר אתם באים לקנות את התכשיט או חשוב עוד יותר – כאשר אתם קונים את התכשיט עבור מישהו אחר – אתם חייבים קצת לנסות להבין את הנושא…

 

תכשיטים – כי לא כל הנוצץ – זהב הוא…

טבעות לגבר – כולנו מכירים את הפתגם – "לא כל הנוצץ – זהב הוא". אם זה היה נכון תמיד הרי שבשנים האחרונות זה נכון עוד הרבה יותר. התחליפים החדשים, הציפויים, הגולדפילד – כל אלו הפכו את עולם התכשיטים ואת כללי המשחק לעולם מבלבל ומתעתע במיוחד. ישנם חיקויים הנראים ממש, אבל ממש כמו זהב אמתי ולא נראה כי ישנו הבדל כלשהו… בטח ובטח לאנשים שלא ממש מבינים ולא יודעים איך אמור להיראות הזהב הטהור.

על כן, כאשר אתם באים לרכוש תכשיט זהב – אל תלכו בעיניים עצומות. שמרו על ערנות, בחנו היטב מה בדיוק מציעים לכם, למדו להבדיל בין סוגי החומרים השונים אשר מרכיבים את התכשיטים וכמובן – פנו אך ורק אל בית עסק אמין אשר עליו תוכלו לסמוך כי אכן תקבלו תכשיטי זהב שהם אכן זהב.

שרשרת זהב – איך תבחרו?

צמידים לאישה – אז כאשר אתם באים לבחור שרשראות זהב, או צמידי זהב או אפילו רק טבעת זהב – עליכם לזכור כי כאן אתם מתעסקים עם חומר הנמדד בגרמים. כל תוספת קטנה עשויה לייקר מאוד את התכשיט ואם לא תבחנו היטב מה אתם לוקחים אתם עשויים למצוא את עצמכם הולכים על משהו שאולי תתחרטו עליו.

שרשראות זהב – יש הרבה מאוד אפשרויות

צמיד טניס – כאשר בחרתם לרכוש דווקא שרשרת זהב מבין כל שלל תכשיטים הקיימים הלכתם בעצם על תכשיט שהוא הכי יקר. הסיבה לכך היא כי מדובר בתכשיט שהוא גדול, הוא מכיל בדרך כלל הרבה יותר חומר מכל תכשיט אחר ועל כן הוא גם יעלה יותר מכל תכשיט אחר.

על כן, שימו לב. בחנו היטב אפשרויות של שרשראות זהב הקיימות בחנות תכשיטים ובחרו שרשרת זהב אשר תענה על כל הקריטריונים שלכם. הן מבחינת צבעים, הן מבחינת דוגמא והן מבחינת המחיר.

 

דילוג לתוכן