מנורות ותאורה \ נורות לד

היתרונות של נורות לד לגידול

רבים אוהבים לגדל צמחים אך הצמחים זקוקים למים וחום אם בעבר רבים השתמשו בנורות רגילות לגידול לא נורות לד הם גילו כי הם צריכים להשקיע זמן רב בגידול של הצמחים המטרה של הנורות האלו הוא לעזור בגידול של כל הצמחים הן בהנבטה והן בגדילה של כל הצמחים עד השלב שבו הם כבר יכולים להיקטף ולהגיע לחנויות. יחד עם זאת מאמר זה ידבר על נורות לד וסופח לחות ועל גידול הידרופוני. על היתרונות שלהן לעומת הנורות הרגילות שהיו קיימות עד כה כמו כן על נורות לד לגידול מאמר זה יסביר על המטרה שלהן וכן יש שני יתרונות  שכדאי לבחור דווקא אותן ולא נורות אחרות.

המטרה של נורות לד לגידול

כאשר מתייחסים אל צמחים כל אדם שבין שמבין קצת בתחום של הידרפוניקה בצמחים. יודע כי צמחים אינם יכולים לגדול ללא אור שמש כאשר מגדלים את הצמחים בחממות גדולות במיוחד בגידול הידרופוני לא תמיד ניתן להעניק להם את אור השמש ובייחוד בתקפה שבה אין אור באופן כללי ולכן המטרה של נורות  לד לגידול היא בעצם לעזור בגידול הפרחים ולשמש להם כאור השמש הן מבחינת חום והן מבחינת האור עצמו. הרעיון של שימוש דווקא בנורות לד ולא בסוגים אחרים של נורות שניתן לשלוט בכמות האור שמגיע לצמח  דבר הגורם לפריחה טובה יותר של הצמחים ולגידול ייחודי שלהם.

אמינות ואורך חיים

משתנה חשוב מאד שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים ומעדיפים נורות לד היא העובדה כי מדובר על אורך חיים של הסוללה. מדובר על סללה בעלת אורך חיים רב כאשר מדובר על נורה שהיא נורה רגילה היא משמשת ל 50 שעות ואילו נורות לד יכולה לשמש גם 100,000 שעות. כמו כן אין צורך להחליף את הנורה בין שלבי גידול הידרופוני ולדאוג לסופח חלות. דבר המגדיל את החיסכון.

 

ספקטרום

מדובר על מגוון רחב של מצבים שבהם כמות האור משתנה חלק ממנורות הלד מכילות גם טווח צבעים רחב המתאימים לגידול של כל צמח וצמח דבר התורם לצבעים יפים ואיכותיים יותר. כמו דבר זה גם יכול למנוע רכישה של נורות וחשוב לרכוש מאדם שמבין בהידרופוניקה

דילוג לתוכן