פתרונות אריזה – אריזת מזון

אריזת מזון – כך בוחרים את זה נכון

המוצר הוא בהחלט חשוב, אבל כשמדברים על האריזה זה אפילו חשוב יותר וכאן נכנסת לתמונה אריזת מזון, איזו תהיה המתאימה ביותר ולא רק בחזות שלה? מעבר לכך שאריזה היא כלי שווקי לכל דבר, היא בהחלט צריכה להועיל בזכות כמה וכמה דברים שהם הרבה מעבר לנוחות או תקן, כאן מדברים גם על בטיחות אבל לא רק.

מתלבטים בין אריזה כזו או אחרת? אם הגיע הרגע לבחור את האריזה המתאימה ביותר ואין לכם מושג איך לבחור, הנה כמה דברים או יותר נכון פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון במעמד בחירת האריזה הנכונה.

איך בוחרים אריזת מזון?

לפני הכול צריך להבין את המטרה, מה המטרה האמיתית של האריזה? צריך לבחון את כל הפרטים שלא עוסקים רק בעמידות או בתקן המוקפד אלא הרבה מעבר לכך. זה כמובן לא מוצר אחד ולכן, חשוב מאוד לבחור משהו שלא רק שומר על המזון אלא מעביר את המסר המיתוגי ומאפשר בקלות להגדיל את המכירות בצורה משמעותית.

אז אם יש לכם לא מעט מתחרים בחוץ, הדבר הכי טוב שתעשו זה לבחור מוצר מבודל וגם כאן חשוב מאוד לתת את הדעת בבחירת האריזה המתאימה, זו הבולטת לעין, נראית מדהים, מעבירה את המסר בכמה מילים, מסבירה לא מעט פרטים אודות המוצר גם בהיבט הערך התזונתי והכי חשוב, מוצר שיודע לשמור על הדרך גם על איכות הסביבה.

עמידות המזון- זה לא כל הסיפור של האריזה

דבר נוסף שחשוב לדבר עליו זה עניין האמידות של המזון, טריות של המזון, לכן חשוב מאוד לבדוק כי האריזה עשויה מחומרים אמידים אבל בו זמנית כאלה שלא מסכנים את הסביבה, מתכלים ומאפשרים שימוש נשנה וחוזר מבלי לסכן אף אחד בסביבה.

בסיכום דבר, אריזה חזקה היא אריזה ששומרת כי המוצר לא ייחשף לאוויר, לא יתקלקל וכך ישמור על אורך חיי המדף שלו בזכות אריזה ללא פשרות. הפעם אריזת מזון חזקה, איכותית שלא רק נראית טוב אלא בהחלט יודעת לעשות את העבודה.

 

 

דילוג לתוכן