מצלמות אבטחה לבית \ לעסק

המקומות הכי אמינים - בדקנו !

1 . המקום הכי מומלץ לאחר בדיקה 
בר חיים, 052-7556001
התקנה \ מכירה

2 . הרשימה תתעדכן

עשינו את העבודה – רק תבחרו

מצלמות אבטחה 24 שעות ביממה לביטחון שלכם!

היום בכל עסק ובכל מבנה שרוצים למנוע ולשמור מפני פריצות וגניבות וכן בפגיעה ברכוש משותף מתקינים מצלמות אבטחה במשך 24 שעות ביממה- וכך אנו יכולים להיות רגועים שכן כל הנעשה מתועד. ובפרט כאשר מדובר בבניין משותף או בבתי עסק השונים החשיבות היא גדולה יותר. חשוב לזכור כי היום בהתאם לנוהלי הביטחון והחוק, על העסק מוטלת האחריות לתחושת הביטחון האישית של הנמצאים בו. ולכן המשטרה מציבה את התנאי של אבטחת העסק שבלעדיו הוא לא יוכל לפעול ולפתוח את שעריו. חייבים לציין כי למשל כאשר מדובר בעסק כמו בית מלון, האורחים השוהים במלון משלמים תמורה למלון הכוללת את ההוצאות הדרושות לשמירה והגנה על האורחים ועל החפצים הן בחדרים באמצעות מצלמות אבטחה והן בשטחים הציבוריים של המלון באמצעות מאבטחים ומצלמות במעגל סגור.

בכל בית עסק או מבנה קיימת תשתית מסודרת של אבטחה המקנה ביטחון לאורחים ולעסק עצמו. אבטחה זו כוללת מאבטחים, מצלמות אבטחה, כפתורי מצוקה ואף ליווי האנשים הנמצאים במבנה ועוד. כמו כן, כאשר אנו באים להתארח במבנה מסוים אנו רואים שבחניון המלון ובקומת הכניסה שמוצב מאבטח. ואולם חשוב לדעת כי אבטחת בית העסק משמעה שמירה על האנשים המבקרים בו- על בטחון ושלומם של האורחים, על רכושם מפני גניבות וכמובן על המבנה מפני וונדליזם וגניבות.

כיום ניתן למצוא באינטרנט שלל סוגים של מצלמות אבטחה אשר מבטיחים שירות. אך כאשר מדובר במבנה המשמש כעסק מומלץ לבחור במצלמות אבטחה איכותיות ביותר, בכדי שניתן יהיה לצפות בכל פינה ואזור של המבנה ולא לפספס שום דבר. כמו כן, רצוי למקם את מצלמות האבטחה במקום גלוי- וזאת בכדי לעורר הרתעה לנמצאים במקום. בנוסף, רצוי להוסיף גם מספר מצלמות אבטחה במקום סמוי שלא נראה לעין, וכך בעצם חושבים שאין הרתעה אך אם קורה משהו ניתן יהיה לתפוס על חם את הפושע. ולכן, כאשר אתם בוחרים מצלמות אבטחה למבנה או לכל עסק- ההמלצה שלנו לבחור בספקית מצלמות אבטחה וותיקה עם ניסיון רב והבנה בתחום המצלמות אבטחה, כך שתוכל לספק לכם את המצלמות המתאימות ביותר לכל אזור ואזור של המבנה וגם שתוכל לספק פתרונות של מצלמות אבטחה מתקדמות כשם האלחוטיות ועוד ל24 שעות ביממה.

 

דילוג לתוכן