צמיד טניס יהלומים \ צמיד טניס זהב לבן

צמיד טניס יהלומים \ צמיד טניס זהב לבן 

המקומות המומלצים לקנות

 

תכשיטי זהב הינם בעלי משמעות סימבולית לצד משמעות ערכית – כספית, צריך להתייחס אליהם במלוא הרצינות.

בחירה משמעותית

רכישת תכשיט הינה רכישה בעלת משמעות, העלות של תכשיטים היא גבוהה, גם כאשר מדובר על תכשיט לא גדול, לכן אנשים מייחסים לה חשיבות רבה בכל שכבות האוכלוסייה, גם היום כאשר חיקויי הזהב הפכו לחלק בלתי נפרד מקופסת התכשיטים של האישה עדיין אין תחליף למקור וכאשר רוצים להעניק תכשיטים לבחירת הלב בוחרים בתכשיטי זהב.

ידיעה קודמת למעשה

 שרשראות זהב יותר מכל תכשיט אחר זוהי רכישה יקרה, כדי שלשרשרת תהיה נוכחות צריך לקנות שרשרת מרשימה כאשר מטבע הדברים שרשרת שוקלת יותר מתכשיטים אחרים, שרשרת זהב צריכה להיות בחירה ממוקדת על מנת שהיא תשמש למטרה, צריכה להיות בחירה מושכלת ומותאמת.

 להלן מספר היבטים שצריכים לקחת בחשבון כאשר הולכים לבחור שרשרת זהב.

  • אורך – שרשראות זהב מגיעות במגוון אורכים, כאשר אלו הקצרות יתאימו בעיקר לסגנון צוואר ארוך ואלו הארוכות לסגנון צוואר רחב, כמובן שגם כאן העיצוב הוא זה שמשפיע על המראה הסופי.
  • סגנון – הסגנון של שרשרת זהב יכול להיות חדשני ויכול להיות ישן, עוד לפני הרכישה תסכמו עם עצמכם על מה אתם 'הולכים' מה מדבר אליכם ומה משתלב עם סגנון החיים שלכם (כי גם לזה יש משמעות).
  • עיצוב – שרשרת יכולה לבוא עם תליון או מיקשה אחת לעיתים משולבת באבני חן ולעיתים ביהלומים, כל האפשרויות פתוחות ומשפיעות כמובן על המראה וההתאמה למטרה.
  • מחיר – תגיעו עם תקציב מוגדר כדי שתוכלו למקד את המוכר אל התכשיטים שרלוונטיים לגביכם, אלא אם כן אתם לא מוגבלים ואז המוכר יוכל לגשת איתכם ישר לאיכות וליופי ברמה הגבוהה ביותר.

על איכות אין מקום להתפשר

חשוב לדעת כי השיקול של תקציב כאשר הולכים לבחור תכשיטים צריך להתייחס גם לאיכות, רכישה של תכשיט חלול עשויה לגרום לתכשיט להישבר במהירות, תכשיט זהב צריך להיות איכותי ומלא מספיק כדי להחזיק מעמד בשימוש שוטף, לכן כאשר הולכים לרכוש שרשרת זהב אסור להתפתות לגדול ולזול אלא להבין כי המחיר מול הכובד יש לו משמעות לטווח הארוך.

דילוג לתוכן