אז איך הולכים להיראות החיים שלנו אחרי הקורונה?

מדינת ישראל כבר מרגישה שהיא עשתה את זה

מדינת ישראל כבר מרגישה שהיא עשתה את זה, ניצחה את הקורונה וחזרה לחיי שגרה כמו שאנחנו מכירים מפעם. ואז, הגיע הגל האחרון של הקורונה וערער את הביטחון של מקבלי ההחלטות ושל האזרחים כמעט בין רגע. אבל אם לשים את כל הקלפים על השולחן נבין שהם מדובר על קורונה מסוג קצת אחר, כאשר יש לנו חיסונים וכאשר אחוז המתחסנים בקרב האוכלוסייה הוא כל כך גבוה. מה שאומר שאפשר כבר להסתכל על היום שאחרי ולראות איך אנחנו בונים חיים מחדש לצד הקורונה ולא בגלל הקורונה.

שלושה המרכיבים של חיים לצד קורונה

כדי לחיות לצד הקורונה על המדינה להתייחס בעיקר ל:

  1. שינוי התפיסה של המספרים – לא עוד כמות מאומתים יומית, אלא כמות חולים קשים. ובכלל, אם אנחנו מדברים על מספרים כל כך קטנים, אפשר להפסיק להתייחס לרמה היומית ולהתחיל לשוחח על עניינים חשובים יותר ברמה הלאומית.
  2. שליטה בהתפרצויות מקומיות – במקרה וישנן התפרצויות מקומיות בבתי ספר או שכונות, המדינה חייבת לפעול במהירות ולהקים מערך בדיקות לזיהוי קללה נדבקים. לשם כך, כדי להקים צוות מיוחד לטיפול במחלות שזמן התגובה שלו יהיה מאוד מהיר והיכולת להתמודד תהיה מאוד מגוונת.
  3. השקעה בהטמעת טכנולוגיות – במהלך תקופת הקורונה נכנסו לחיינו כל כך הרבה טכנולוגיות חדשות וחדישות לשנות לגמרי את החיים בכל תחומי החיים. ואם אנחנו רוצים לשמור על הקפיצה הטכנולוגית שהצלחנו לעשות, כדאי להשקיע מאמצים ולהטמיע בצורה מסודרת את הטכנולוגיות הללו בכל המערכות.

מכאן ואילך, חושבים על העתיד

כחלק מתהליך החזרה לשגרה לאחר הופעת הקורונה, תשומת הלב המרכזית צריכה לעבור לנושאים אחרים. יש כל כך הרבה מה לעשות ומה לשפר במדינה שלנו שאי אפשר להמשיך לדון על מספרי חולים. לשפר את הכלכלה, להחזיר עובדים למקומות העבודה, לשפר את מערכת הבריאות ולהשקיע מאמצים במערכת חינוך שמסתכלת על דור העתיד. כל אלו הן משימות גדולות מאוד ומשמעותיות מאוד שאנחנו בתור חברה חייבים לתת עליהן את הדעת ובהקדם האפשרי.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי שנות ניסיון
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן