האם הציבור מאמין ביום שאחרי הבחירות?

לאחר שנה קשה שבהם רובו של העם סבל מעליית מיסים  ומיוקר המחייה. הכסף שבעבר היה מספיק לקניית סל מוצרים בסיסי כבר אינו מספיק לכך. בעוד שהמשכורת לא עלתה כלל.

נוצר מצב שגם במשפחה שבה שני הורים עובדים לא הצליחה להשיג מספיק אוכל לילדיה. עמותות העוסקות בנושא הזה מדווחות על עלייה בבקשות למוצרים כמו לחם וחלב וארוחות חמות בין המשפחות המבקשות הורים עובדים, משפחות חד הוריות ומשפחות שזקוקות לכך עקב מצב רפואי. הציבור הישראלי מתחלק למעמד נמוך- ביניים והעשירון העליון.

הבחירות וגורלן

סקר ישראל היום שנערך שבוע וחצי לפני הבחירות מציג נתונים מעניינים. הסקר הזה טוען שהציבור שנפגע קשות מהשנה האחרונה פגעו בו בציפור הנפש באימון שלו הוא הציבור הדתי הלאומי.

הוא המליך את נפתלי בנט שלקח את הקולות שלו והקים ממשלה שנוגדת את הדעות שהציבור שהוא בחר מאמין בהם. רובם אינם רוצים שהוא ימשיך להיות ראש ממשלה והוא גם לא הציג מועמדות. ציבור זה על פי הסקר יעשה ככל יכולתו לוודא כי הימין יצליח להשיג את מספר המנדטים המבוקש ללא צורך בחבירה אל מפלגות אחרות שאינן בגוש.

הסקר הציג עוד נושא שמרבית הישראלים מוטרדים ממנו והוא המצב הכלכלי. השנה הזו גרמה לרבים להגיע אל מתחת לקו העוני לא מדובר על משפחות שאינן עובדות. מדובר על שני הורים שהצליחו לפרנס היטב את המשפחה שלהם. בעקבות יוקר המחיה והמשכורת שלא עלתה בהתאם רבים מרגישים כי לא ניתן לקנות דירה ואף לא נתין להשכיר במחירים שפויים. גם מצביעי השמאל ומצביעי הימין חוברים לאותה הדעה לפי הסקר הזה.

רכישות מרבות ביום הבחירות

רוב העם קץ ממערכות הבחירות החוזרות והנשנות אך כולם מעוניינים לשנות את המצב ובעיקר את יוקר המחייה שמציק לכל חלקי הציבור. ניתן לראות בכך את אחוזי ההצבעה הגדולים יחסית בכל מגזר בוודאי לעומת מערכת הבחירות הקודמת. יחד עם זאת ישנם דיווחים על רכישות מרובות שהתבצעו ביום הבחירות הודות למבצעים מיוחדים במרכזי הקניות.

האם הציבור מאמרים בשיום שאחרי הבחירות- חדשות bignews
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן