היציאה לחופשות וטיולים בחו"ל עתידה להיות מאתגרת גם בשנה הקרובה

מצד אחד התגברנו על מרבית אתגרים שהציב נגיף קורונה לפנינו בתור מדינה. כבר אין לנו כמויות של חולים קשים בבתי החולים, המשק הישראלי חזר לפעילות כמעט מלאה, ואפילו את המסכות אפשר כבר להוריד בחלק מהזמן. הוא מן הצד השני, דווקא נמל התעופה, אשר מסמל בעיני רבים את החופש ואת תחושת השחרור מהמלחמה בסגרים, הוא נקודת התורפה שיכולה להחזיר אותנו אחורה תוך פרק זמן של שבועות קצרים. השאלה המרכזית של הממשלה תצטרך לאחרי הבאה בשבועות הקרובים היא שאלת ההתמודדות עם נמל התעופה, בכל מה שקשור להכנסה של וריאנטים חדשים של נגיף הקורונה, אשר עלולים להשפיע על כמויות החולים בצורה מאוד משמעותית.

הגבלת הטיסה היא צעד דרסטי – אבל במצב הנוכחי, ראלי

אז נכון שאף אחד לא רוצה להגיע שוב למצב שבו יש הגבלות על יציאה מהבית, התקהלויות, או פתיחה של בתי עסקים כאלו ואחרים. אבל כדי שנוכל לחיות בשלום עם נגיף הקורונה ולהצליח לשמור על הבריאות של אוכלוסיות מוחלשות ועל יציבות מערכת הבריאות, צריך לעשות פיטורים או שינויים כואבים וקשים דווקא בנקודות התורפה שלנו. אז אם נתבג הוא המקום שבו הסכנה היא משמעותית וגדולה במיוחד, תגובה מהירה של הממשלה הנדרשת בכל רגע נתון על מנת לנתר התפרצויות פוטנציאליות ולהבטיח שהאינטרס לבריאות ציבורית נשמר. זה לא פשוט, אבל בהחלט אפשרי, ומבוסס בעיקר על פעולות הממשלה בהקשה להסברה וניהול תקין של תהליך העובדה.

מניסיון העבר – יהיה קשה מאוד לשלוט בנמל התעופה

ברור לכל שלפחות בשנה הקרובה היה קשה מאוד לצאת לטיולים בחול באותה הדרך שהכרנו מהחיים לפני הקורונה. אבל, זוהי האחריות הבלעדית של הממשלה ושל רשות שדות התעופה לייצר מערך הסברה ברור, ולקבוע כללים וחוקים אחידים על מנת להיכנס ולצאת מהמדינה. במשך כל כך הרבה חודשים המדינה לא מצליחה לשלוט בנתבג, אלא אם יש שינוי משמעותי בגישה של אנשי משרד הבריאות ומשרד התחבורה, קשה מאוד לראות איך באבחה אחת משתנים סדרי עולם ואנחנו מצליחים לשלוט בפרצה שנקראת נמל התעופה בן גוריון.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון המובילים עם הביקורות והדירוגים הגבוהים באתרים שונים לחוויית אירוח אקסלוסיבית
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן