למה הישראלים יוצאים יותר לחופשות בחו"ל?

מחלת הקורונה וההגבלות שלה ברחבי העולם וגם בארץ גרמו לישראלים להישאר בבית, גם בגלל איסור היציאה מהארץ. לאלו שהיה מותר היו הגבלות חמורות של בדיקות בתשלום מלא מעבר לסכום שאותו היו צריכים לשלם על הכרטיס

.הקורונה עודה חיה ובועטת אך הממשלה והישראלים למדו לחיו איתה בשלום. אנשים שחולים משתדלים להישאר בבית בעת הופעת התסמינים השונים וכבר לא מבצעים בדיקות כמו בעבר.

ניתן לראות תופעה מעניינת אזרחים רבים החלו לצאת לחו"ל ונרשמה עלייה בטיסות לחו"ל מאמר זה ינסה להתחקות אחר הסיבות לכך והאם אפשר לתלות את האשמה לכך בווירוס הקורונה או שאין בכך כל קשר.

הפגת מתח

סקר שנעשה בעניין זה מציג מספר סיבות לעליה הזו השנתיים האחרונות היו קשות מאד לאזרחי ישראל. רבים חשו שהם לחוצים מהסגרים והבידודים וחלקם אף חלו בקורונה כמו כן רבים שנאלצו להפסיק לעבוד.

ההרגשה הזו לא הוסיפה לאווירה הלחוצה מיד לאחר שנפתחו השמיים והיה אפשר לצאת מהארץ ללא הגבלות כלשהן. רבים ארזו את עצמם וגם את משפחתם ונסעו לטיולים ברחבי העולם על מנת להפיג את המתח שנצבר בהם בשנתיים האחרונות.

הסכמי אברהם

אחת המדינות על פי הסקר שהישראלים החלו לטייל בה היא ערב הסעודית הסיבה לכך היא הסכמי אברהם המאפשרים טיסה למדינה זו יש בה נופים מדהימים ועתיקות מיוחדות והיא נחשבת לאחת המדינות העשירות בעולם.

התפתחות הטכנולוגיה

גם להתפתחות הטכנולוגיה יש סיבה משמעותית לכך בשנתיים האחרונות עלה השימוש בכרטיסי אשראי ובארנק הדיגיטלי, כך שהם יכולים לשלם בקלות על יעדים בחו"ל. גם התפתחות של אפילקציות שונות מאפשרות לישראלים להתנייד יותר בקלות.

עליית המחירים

יוקר המחייה עלה בשנתיים האחרונות כתוצאה מכך גם המחירים של חופשות בארץ נסקו פלאים יותר זול לישראליים לנסוע לחו"ל. לא ניתן לתלות זאת בקורונה למרות שיש לה השפעה גדולה על כך אבל לא רק גם יוקר המחיה השפיעו והתפתחות הטכנולוגיה אף היא תרמה לכך לא מעט. מאמר זה מציג בבהירות את הגורמים  לעלייה זו.

למה הישראלים טסים לחול? חדשות bignews
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן