חוזרים לשגרת הכושר – ההכנות של הישראלים לקראת עונת החגים הקרובה

נתונים חדשים שהוציאה מערכת הבריאות אחרי תקופת הקורונה

נתונים חדשים שהוציאה מערכת הבריאות אחרי תקופת הקורונה, הראו כי אחת מהבעיות הכי קשות של הסגר הממושך, היא הירידה בעקבות הפעילות הגופנית שאנחנו מבצעים מידי יום ביומו. הישראלי הממוצע כבר לא מבלה כל כך הרבה זמן בפעילות ספורטיבית, ויש לך השלכות על הבריאות של כולנו. עכשיו, מערכת הבריאות צריכה להתמודד עם אתגר חדש והוא אתגר הסברתי, כדי לעודד יותר אנשים לצאת לפעילות גופנית, ולשמור על הבריאות שלהם לטווח הארוך. זוהי האחריות והחובה של מערכת הבריאות גם כלפי האינדיבידואל אבל גם כלפינו בתור חברה, אשר לא רוצה להשקיע כל כך הרבה מאמצים בטיפול באנשים עם השמנה כרונית כשיש כל כך הרבה מחלות אחרות שצריך להשקיע בהן משאבים.

איך אפשר להחזיר אנשים לכושר? בעזרת תוכניות עידוד ממשלתיות

הדרך הכי קלה ליצירה של הרגלי בריאות וכושר גופני חדשים, היא על ידי הטמעה של העקרונות הללו בתוך מערכת החינוך. שיתוף פעולה בין משרד החינוך לבין משרד הבריאות, יכול להוליד תרבות כושר חדשה שמגיעה מלמטה ומעודדת את הילדים ואז גם את ההורים והסביבה הקרובה לחזור לפעילות גופנית. זו היא דרך מעולה להחזיר את הילדים לאינטראקציה עם אנשים אחרי שנה בבית, אבל גם אפשרות להצמיח הרגלים משפחתיים וקהילתיים שישמרו למשך שנים ארוכות. מה גם, שלא מדובר על תוכניות חדשות לגמרי, אותן צריך לפתח בעלויות גבוהות ובפרק זמן ארוך. אלא תוכניות קיימות שהמשרדים יכולים להחיות שוב ולעשות בהן שימוש אחרי המגיפה.

קל יותר מאי פעם – להשקיע בתוכניות לאומיות

דווקא בגלל החשיפה הגבוהה שלהם לתכנים שרצים באינטרנט, קל מאוד להעביר מסרים ברורים וחד משמעיים בנושאים רבים. קמפיין ויראלי אחד ברשת, בניצוחו של משרד הבריאות וכבר אפשר להעלות את המודעות ולגרום ליותר אנשים לעשות את הצעד המתבקש כדי להחזיר את עצמם לשגרה. לפיכך אנחנו ממש לא נהיה מופתעים לגלות בחודשים הקרובים, אם זו תהיה הדרך שבה משרד הבריאות יפעל על מנת להחזיר את הישראלים למכוני הכושר, לבריכות או להליכות וריצות במרחב הציבורי.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מגוון רב של טיפולי גוף בריאות ויופי במלונות יודעים לאבחן במקצועיות
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן