טרור הבלונים עדיין כאן – והשטח ממש לא רגוע

הסכסוך שרק ממשיך ומתקיים אתמול הפלסטינים בכלל ואנשי רצועת עזה בפרט, יש כל כך הרבה פרמטרים וכל כך הרבה אתגרים, שלפעמים קשה לזכור על מה אנחנו נלחמים פה בעצם. אבל, תושבי עוטף עזה באזור הדרום, הם אלו שקובעים מידי יום ביומו את התוצרים של הסכסוך ובצורה הכי נוראית שיש. טרור הבלונים מרים את ראשו מידי כמה חודשים ואנו עומדים מול גלים של שריפות איומות ונוראות, שרק הולכות ומתעצמות. ממשלות קודמות נמנעו מעיסוקי שיר בהתמודדות עם טרור הבלונים, אבל לאחרונה אנחנו רואים שינוי משמעותי מבחינת ממשלת בנט לפיד החדשה, שיכול בהחלט לשנות את המשחק בעתיד הקרוב והרחוק.

שני צעדים להתמודדות עם טרור הבלונים – שמבצעת הממשלה החדשה

הממשלה הנוכחית החלה לפעול בשני מישורים מרכזיים על מנת להתמודד עם טרור הבלונים. קודם כל ולפני הכל המישור התודעתי וההתקפה. כבר בשבוע הראשון של הממשלה, ראש הממשלה החדש הורה על תגובה צהלית נחרצת, על מנת לסמן לצד השני שבעל הבית השתנה וליצור דינמיקה חדשה בין שני הצדדים. ועדיין, הממשלה החדשה מנסה לייצר משוואה חדשה שקושרת גם פרמטר נוסף לתמונה. במקום מזוודות כסף שהתרגלנו לראות נכנסות לרצועת עזה, בחודשים הקרובים אנחנו צפויים לראות שינוי משמעותי באופן העברת כספים לרשות. במקום להעביר כסף מזומן בלי שליטה, הממשלה מבקשת לייצר מנגנון שבו האו"ם מעביר את הכספים ומייצר פיקוח על מנגנוני העברת הכספים כדי למנוע מחמאס לנתב את הכספים לפעולות טרור.

לאן מתקדמים מכאן?

המטרה של ישראל במהלך הזה היא ברורה וחד משמעית. לייצר שליטה על אופן העברת כספים לרשות הפלסטינית ולהבטיח את איכות החיים של תושבי מדינת ישראל. ועדיין, ארגון חמאס הוא ארגון טרור שלא ניתן לצפות בדיוק מה היא ההתנהגות של מנהיגה. ולכן, צהל כבר לומד את השטח הוא מכין תגובות בטנזיה להיות לכל מהלך שנסעו לבצע המנהיגים ברצועה, כך שמדינת ישראל בעצם לוקחת אחריות ומשנה כיוון כדי לאפשר איכות חיים טובה יותר לכל האזרחים המעורבים בסכסוך.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון למשפחות ולזוגות צעירים בעלי ניסיון רב עם ידע
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן