כיצד הביובית מספקת פתרון ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שירותי ביובית חירום 24 שעות למגוון סוגי תקלות ועבודות הביוב בפרט שאיבות ביוב

תקלות במערכות ביוב ובצנרת הן מסוגי הבעיות שאף אחד לא מתכנן אותן אך מה לעשות שהן צצות להן על פני השטח ללא כל התרעה מוקדמת ומאיימות על שלום הסביבה. שמירה על מערכות ביוב פתוחות, מונעת הצפות של ביוב, מתוך צינורות הביוב. מערכת הביוב העירונית, מספקת שירותי ביוב למאות אלפי בתי אב, ולכן שמירה על תחזוקה שלה חיונית, כדי לשמור על מערכת ביוב מתפקדת ועובדת בצורה סדירה. ואולם, בכדי לשמור על מערכות ביוב יש לדאוג לכך שהשומן יורחק ממערכות הביוב. הדבר נכון גם לכיור שלנו במטבח, וגם למערכת הביוב השכונתית, והעירונית. השומן נוטה להתגבש ולהפוך למוצק בתוך הצנרת, ובמשך הזמן יוצר פקק שסותם את מערכת הביוב. לכן, מסעדות, ובתי קפה, שמשתמשות הרבה בשמנים שונים, מחויבות להחזיק מערכת בורות שומן, אליהם מורחקים השמנים השונים בתום השימוש בהם. הרחקת השמנים נעשית על ידי חברה מקצועית, שעומדת בתקנים של משרד איכות הסביבה ומשרד הבריאות. במקרה שחודר שומן אל המערכת, יש צורך לבצע שאיבות ביוב, על ידי ביובית כדי לשחרר את הסתימה, או פתיחת סתימות ביוב בלחץ גבוה, כדי לשחרר את הפקק, ולהחזיר את מערכת הביוב לפעילות.

בנוסף לפתיחת סתימות, פתיחת קווים של מערכות ביוב באמצעות ביובית נעשים כל הזמן, גם בגלל חדירת שורשים שונים אל מערכות הביוב. חדירת שורשים אל מערכות הביוב מחייבת טיפול עדין ומקצועי על ידי הסרת השורשים בשיטה ייחודית, אטימת הצינור מחדש ומניעת הישנות שורשים במערכות הביוב. במידה ויש נזק שלא ניתן לתקן על ידי פתיחת קווים של ביוב או שאיבות ביוב, יש צורך לבצע החלפת קווים למערכת הביוב. במצב זה, יש לחפור את המערכת, ולהחליף את הצינורות הפגומים. החלפת קווים נעשית כאשר אין שום פתרון אחר, כדי לטפל מערכת הביוב. חשוב לזכור כי השמירה על מערכת ביוב תקינה, ומניעת סתימות בביוב מונעת מאתנו את הצורך לבצע שאיבות ביוב, ופתיחת סתימות ביוב במערכות הביוב. ואולם, תמיד יהיה צורך לתחזק את המערכות, ולנקות אותן על ידי משאית הביובית, כפי שהזכרנו כי תחזוקה נכונה, ומניעת סתימות על ידי פעולות פשוטות, מונעת נזקים עתידיים למערכות הביוב ולצנרת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן