מה מיוחד כל כך באופניים חשמליים – זה הכל בראש?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אופניים חשמליים הם פתרון התחבורה האולטימטיבי לרכיבה בתוך העיר

אופניים חשמליים הם פתרון התחבורה האולטימטיבי בתוך העיר, אולם כשבין נקודת המוצא לבין היעד מפרידים כמה עשרות קילומטרים כבר אי אפשר להסתמך רק על המנוע הצנוע. חלק מדגמי האופניים החשמליות מצויד במנגנון המאפשר לקפל אותן, ואין ספק שזוהי אחת האופציות היותר מסקרנות ומבטיחות. כמו כן, יתרון נוסף שיש לאופניים חשמליים מתקפלים הוא נוחות האחסון שלהם, ובזכות זאת צמצום הסיכון כי כלי הרכב שמשמש אתכם למגוון רחב של נסיעות ייגנב חלילה.

חשוב לדעת כי ישנם שני סוגי מנגנונים לקיפול אופניים חשמליות : חד מפרקי ודו מפרקי. המנגנון החד מפרקי מאפשר את קיפולה של השלדה בלבד, בעוד בעזרת מנגנון הדו מפרקי ניתן לקפל הן את השלדה והן את הכידון בו זמנית. כמו כן, ברוב המקרים הדגמים של האופניים החשמליים המתקפלים מאובזרים בצמיגים דקים ובגלגלים קטנים יחסית, וזאת על מנת שיתפסו כמה שפחות מקום לאחר הקיפול ונשיאתם תהיה קלה במיוחד.

כאמור, בארץ יש הרבה חברות ורשתות המציעות מגוון רחב של אפשרויות לאופניים חשמליים ולכן כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים ואמינים על מנת למצוא את הדגם המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם. אז לפני שאתם רוכשים אופניים, חשוב מאוד להגדיר את המטרה לשמה אתם רוכשים את האופניים, וכמובן, גם את התקציב העומד לרשותכם. ישנה רכיבה בדרכי עפר, רכיבה אתגרית, על סלעים או רכיבת כביש. לכל אחד מן היעדים הללו ישנם כמה סוגים שיכולים להתאים, וכמובן שחשוב להתאים את סוג האופניים גם לרמת היכולת והידע שלכם ברכיבה מסוג זה.

דבר חשוב שמומלץ זה – אופניים חשמליים לרכיבה חייבים לנסות לפני שקונים אותם. לכן, חשוב מאוד להגיע אל החנות ולנסות את האופניים. שלדת האופניים צריכה להתאים לגודל שלכם בצורה מדויקת, במידה ולא, אתם עשויים לסבול מכאבי גב, בעיות בצוואר וברגליים. כמו כן, גם המושב צריך להתאים לכם כמו כפפה ליד. מושבים ניתן להחליף במידת הצורך ועל פי דרישה. לכן, חשוב מאוד לנסות את האופניים בפועל, ולנסות סוגים שונים של מושבים, על מנת שתוכלו למצוא את זה שנוח לכם במיוחד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן