כשהממשלה החליטה להתחיל לעבוד

אם השפעתה של ממשלת בנט לפיד בקיץ 2021, הרחוב הישראלי נחלק לשני מחנות ברורים מאוד. בעד ונגד קיומה של הממשלה, והתמיכה ופעולות הממשלה. אף על פי שלא מדובר במצב רצוי, זוהי זכות לגיטימית להביע התנגדות. אבל לאורך החודשים האחרונים יותר ויותר אזרחים רואים כי טוב, ומגלים ששינוי של טוני הוא לאו דווקא גזירת גורל. ממשלת בין התלמיד עושה את כל המאמצים על מנת לגעת בנושאים החשובים מבחינה אזרחית, כפי שהתחייבו בהסכם קואליציוני, ועצבים משפיעים במגוון דרכים על חייהם של הישראלים אחרי תקופת הקורונה. והתחושה של רבים מאוד היא שהממשלה של בנט ולפיד, היא ממשלה שמורכבת מאנשים שבאמת נכונים לעבוד כדי לשרת את האזרחים ואת המדינה.

ההתמקדות בפן הכלכלי – היא לא רק החלטה פוליטית

אומנם, אנשים שמבקרים את הממשלה טוענים כי ההסכם הקואליציוני מתחמק ניסה לה המחלוקת המדיני המשמעותי ביותר בין כל החברות בקואליציה אבל נדמה שמדובר גם על בחירה מודעת שמתבססת בעיקר על הצורך של האזרחים. אחרי שלוש שנים ללא יציבות פוליטית ועם קושי לנהל את המדינה מבחינה רגולטורית, יש כל כך הרבה משימות שמוטלות על הכתפיים של ראש הממשלה הבנת, שר האוצר לפיד ושאר השחקנים בקואליציה. בין היתר, ההרכבה של תקציב שישרת את כל קצבאות המדינה ת, וההתמודדות עם שיקום הכלכלה אחרי תקופת הקורונה, מכלים את מרבית זמנם של השרים הטריים. אבל זה ממש לא סוף פסוק בכל מה שקשור לדיון המדיני.

מה יקרה כשביידן ירצה להתחיל לעבוד?

השאלה הגדולה שמתעוררת בכל מה שקשור לדיון המדיני במדינת ישראל, מגיעה דווקא מעבר לים. עם כניסתו של בנט לתפקיד הצהיר ביידן כי הוא אינו מתכוון לעסוק בנושאים מדיניים מול הפלסטינים בחודשים הראשונים. אבל מה יקרה ביום שבו יגיע לחץ אמריקאי? האם הממשלה תצליח להתמודד עם הפערים הגדולים בין סיעות הימין והשמאל כדי ליצור שיתוף פעולה מול האמריקאים? זהו אחד מהנושאים הכי נפיצים בקואליציה, והוא יכול לגרום לפירוק השותפות של ממשלת האחדות בטונים צורמים ומוקדם מן הצפוי.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער יודעים לתת שירות מקצועי ואישי
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן