למרות כל החששות – אנחנו עוד "ננצח את הקורונה"

אף על פי שהיא תקופת הקורונה הביאה כל כך הרבה חששות ופחדים ביחד איתה, ויצרה מציאות כמעט אבסורדית שבה אנחנו פשוט לא יכולים לצאת מהבית, חשוב לזכור שמדובר רק על תקופה. כבר למדנו שיש לקורונה יתרונות ויש חסרונות ת, וזהו נגיף חמקמק במיוחד. אבל זה ממש לא אומר שאנחנו צריכים להתרגל לחיים בריחוק חברתי או לסגרים הולכים ונשנים מדי פעם בפעם. יש מדינות שחיות היום בצורה מושלמת לצד הקורונה ת, עם מודלים כמו מודל סינגפור שמאפשר יצירת שגרת חיים איכותית מאוד בתוך תקופת הקורונה המאתגרת.

ההגבלות לא כאן כדי להישאר – אלא כדי להיעלם

מודל סינגפור, מציע כמה עקרונות יסוד על מנת לנהל התמודדות מול מגיפת הקורונה בצורה יעילה ואחראית. קודם כל, שמירה על אחוז מחוסנים גבוה באוכלוסייה היא חלק מהותי בהצלחה. החיסון כבר הוכיח את עצמו בתור הצלחה מסחררת והוא שומר על מרבית האנשים באוכלוסייה בריאים גם אם הם נדבקו. שנית, יש צורך לבצע בדיקות מהירות באופן קבוע בריכוזי אוכלוסייה ובכניסה לאירועים. בצורה כזו ניתן להסיר את המגבלה על כמות האנשים הנוכחים בהתקהלויות וכך גם לשלוט באנשים שנכנסים לאירוע ויכולים להפיץ את המחלה. המודל הסינגפורי, מבקש להסתכל על הקורונה כעל מחלה דומה לשפעת, למן הרגע שבו יש למדינה שליטה על הנגיף, ולכן ההגבלות נועדו להיעלם, באותה המהירות שבה הן נוצרו.

זו היא האחריות של כולנו, להימנע מהפצה

במידה בלתי מבוטלת, היכולת שלנו, במדינת ישראל, להצליח לנהל התמודדות מול קורונה במשך חודשים ושנים ארוכות ת, היא בהחלט אפשרית על פי המודל הסינגפורים. אנחנו מדינה קטנה ת, עם מערכת בריאות טובה ועם יכולת לשלוט על המון פרמטרים בניהול המגיפה. ולכן צריך להתייחס דווקא לנקודות התורפה כמו נמל התעופה שלנו, ויפה שעה אחת קודם, בשביל לייצר שליטה וניטור ברמה גבוהה מאוד. זו היא המשימה המרכזית שעומדת בפני ממשלת בנט לפיד, ובעיקר בפני שר הבריאות ניצן הורוביץ, ומנכ"ל המשרד פרופסור אש. אבל, גם לנו כציבור יש אחריות ולכן שיתוף הפעולה עם הדרישות והבקשות הוא קריטי ליצירת סביבת חיים בריאה יותר במדינת ישראל.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון השכרת אולמות כנסים ואירועים במלונות מנוסים מבתי המלון המובילים בישראל
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן