מה צריך לדעת לגבי אופניים חשמליות

אז חיפאים יקרים שימו לב אם אתם רוכבים על אופניים חשמליות או נוסעים ברכב, בימים הקרובים צפויה להיפתח ליד איזור ביתכם רשת תחנות דלק חדשה ומצויינת הנקראת רשת תחנות דלק התחנה. מדובר בחברה שאל אף כי היא לכאורה שחקן חדש בשוק ותיק עדיין מדובר על שוק הדלק בישראל ואנו הישראלים אנחנו אוהבים לבצעה רכישה חוזרת, כאשר מדובר על מותג שאותו אנו אוהבים במיוחד אפילו ניתן להגיד הכי אוהבים אותו מבין כל המתחרים בשוק. בממוצע, לכל ישראלי יש את הסופר הספציפי הסמוך לביתו או הזול ביותר או במילים אחרות המותג האהוב והמוכר אותו אין ברצונו להחליף אל אף שליעתים הוא אינו מרוצה. הקניה החוזרת והנאמנות למותג יכולה לבוא לידי ביטוי גם כאשר אנו מדברים על בגדים, לצורך העניין יש לי חנות בגדים שאני מאוד אוהב ומרוצה מהסחורה שלהם סביר להניח שאת רוב הבגדים שאני אלבש יהיו מאותה חנות. כאלו אנחנו הישראלים אוהבים את הישן המוכר והטוב ולא כולם אוהבים לבצעה שינויים בהרגלי הרכישה שלהם. תתעוררו!

הרגלי רכישה וקניה חוזרת, עד שזה מגיע לדלק.

שלא תבינו לא נכון, אין לנו טענות או מענות על כך שהישראלי הממוצע דוגל בנאמנות למותג וקניה חוזרת בטח שמדובר באופניים חשמליות, אבל ויש פה אבל גדול, כאשר אנו מדברים על תחום הדלק הסיפור הוא שונה לגמרי, זה לא שמדובר פה על איזו חנות נעליים שאנחנו אוהבים את הגזרה והמידה בול עלינו, ממש לא. מדובר פה על תחנת דלק ובנינו רוב תחנות הדלק כיום נראות ומתנהלות באופן זהה למידי.

אז למה בכל זאת לעבור ולתדלק בתחנת דלק התחנה?

אז באופן שונה מאופניים חשמליות, הגיע הזמן לגוון ולשנות אם גם ככה בכל תחנת דלק מחיר הדלק לפי ליטר הוא זהה בנוסף גם מבחינת השירות והנראות אין כל כך הבדל. לכן אין שום סיבה להיות נאמנים למותג של תחנת דלק ובתחום הזה ניתן לקבל שינויים וחידושיים. אז למה אתם מחכים? בהזדמנות הראשונה שיוצאת לכם היכנסו לאחת מתחנות הדלק של חברת התחנה ומי יודע אולי תאמצו לכם מותג חדש.

 

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המספקים שירותי כרטיסים וארגון סיורים מציעים עם אדיבות ושירות
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן