עוד דברים על אופניים חשמליים

רשת תחנות דלק התחנה.

תושבי חיפה והסביבה שימו לב.

אם יצא ואתם במקרה גרים בחיפה ואתם רוכבים על אופניים חשמליים, הקריות או מהמושבים באיזור כדי לכם לשיב לב טוב טוב לדברים הבאים שרשומים כאן, המאמר הבא הוא בשבילכם. בימים אילו ממש נכנסה תחנת דלק חדשה לשוק וקופצת הישר למים העמוקים, למגרש של הגדולים. בין כל תאגידי הענק הקשורים לענף תחנות הדלק ותעשייות האנרגיה שיש לנו היום בארץ בניהם למשל קבוצת דלק בבעלותו של בועז צ'צי'ק אשר מוערכת ב כ 7 מילארד שקלים או קבוצת תחנות דלק פז שגם היא אימפריה בפני עצמה בארץ. ובכן בין כל השמות הגדולים הללו אתם עומדים לשמוע שם חדש. אומנם מדובר בחברה שנכון והיא אומנם עדיין קטנה וקשה להגדיר אותה כאימפריה כפי ניתן להגדיר את קבוצת דלק או פז עליהם דיברנו קודם לכן, אך בהחלט ניתן להגיד שהיא ההבטחה הגדולה הבאה בשוק תעשיית הדלק והאנרגיה בישראל.

רואים את האור בקצה המנהרה.

רשת תחנות דלק התחנה אשר התחילה כחברה יחסית קטנה מאיזור חיפה הינה המילה האחרונה בתחום הדלק ויש לציין כי אנליסטים רבים בתחום צופים לה תשואות גבוהות מהרגיל וממתינים בקוצר רוח להנפקה הרשמית של החברה בבורסה. כלכלנים ואנליסטים מתחום שוק ההון ממליצים בחום להשקיע ולקנות מניות של החברה זאת מכיוון שהאנשים שציינו מהתחום צופים לחברת דלק התחנה עתיד מזהיר בתחום וכי צופים לחברה גידול משמעותי בהכנסות הצפויית החל כבר מהרבעון הקרוב.

בקרוב כל החיפאים יודעים.

אז אם כבר מדברים על הקשר של אופניים חשמליים, גם אם עדיין לא שמעתם על החברה בקרוב מאוד אין אחד מאיזור חיפה והקריות שלא יכיר את חברת דלק התחנה בע"מ. התשתיות כבר מחכות המתדלקים משתוקקים וחנויות הנוחות הסמוכות לתחנות הדלק ערוכות ומוכנות, כך שלמעשה כל החברה מחכה רק לכם חיפאים יקרים שתגיעו ותהנו מחווית תדלוק אשר כמותה עוד לא ראיתם. יש לציין כי תחנת הדלק עדיין בהרצה וכי לא כל הסניפים נפתחו לקהל הרחב אך לא לעוד הרבה זמן ומסתמן כי בקרוב מאוד תוכלו כבר לגשת ולתדלק בתחנה הקרובה לביתכם.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מבחר הסוויטות והחדרים המוצעים במלונות מקצועיים עם ניסיון רב שיודעים
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן