שוק העבודה עבר שינוי מהותי בשנה האחרונה – ונראה שהוא כאן כדי להישאר

שנת 2020 הכניסה המון שינויים הרגלי החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. גם ברמה האישית, אבל גם ברמה המקצועית ההתאמה לסיטואציה חדשה ולא מוכרת יוצרת מעין שילוב ומבורך שבין הסתגלות לחדשנות. בשוק העבודה של ישראל שייק השינוי המשמעותי והגדול ביותר הוא דווקא השינוי בהרגלי העבודה. כאשר הריחוק החברתיים חייב חברות להציב פחות עובדים במשרדים נולדים מודלים מודולריים לעבודה משרדית שמתאימים לכל חברה כמו כפפה ליד. ועכשיו רבות מהחברות מעדיפות לשמור על המודלים החדשים גם לטובת ההצלחה של בית העסק עצמו אבל גם בגלל ביקוש שמגיע מהעובדים עצמם.

חללי העבודה המשותפים – מאפשרים לכם גמישות מקסימלית

במיוחד בקרב חברות קטנות, הצורך לייצר נעלי חוג חברתי גרם למנהלים לפנות לקבלת שירותים של השכרת משרדים וחללי עבודה משותפים. כך, הצוות יכול להגיע למשרד רק כשצריך, בהזמנה מראש, ותוך שמירה על כל כללי החוג החברתי. החברה לא צריכה לבזבז המון כספים על שכירות קבועה, והמנהלים, יכולים לשמור על שביעות רצון גבוהה יותר של העובדים. זה הוא מצב שבו כולם מנצחים, ובעצם לכל המעורבים בדבר יש אינטרס משמעותי לשמר את הסיטואציה ואפילו לשדרג את תנאי העבודה הללו, עד כמה שאפשר. כלומר, מומחים בתחום התעסוקה צופים כי בשנים הקרובות אנחנו נראה יותר ויותר חברות שבוחרות להשקיע במודל עבודה מודולרי, ובונות את שגרת העבודה על בסיס שיח פתוח עם העובדים ואם המנהלים של בית העסק.

החשיבה על מודולריות היא גם חשיבה ירוקה יותר

במקום לבלות שעות ארוכות בפקקים, בנסיעה למרכזי התעסוקה הגדולים של ישראל, יש אפשרות להשכיר חללי עבודה בקרבת הבית של העובד או אפילו לייצר לעובדים קבועים חללי עבודה ביתיים. בעיניהם של מנהלים רבים, זוהי השקעה יחסית מינורית עם רווחים עצומים לחברה ולעובד. עובדים שיכולים לשמור על שגרת עבודה גם בבית, אבל לייצר לעצמו הפרדה מוחלטת בין חיים פרטיים לבין עבודה, הם עובדים מרוצים יותר לטווח הארוך, אשר מצליחים להגיע להישגים הנדרשים בפרק זמן נמוך יותר.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון חדרי מולטימדיה עדכניים הכוללים עמדות משחקים של אקס בוקס פלייסטשיין ועוד מבחר
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן