תאוצת האופניים החשמליים בישראל

תאוצת האופניים החשמליים בישראל

האופניים החשמליים נפוצים ואהודים מאוד בקרב הצעירים ובכלל. בשנת 2010 האופניים החשמליים הופיעו בארץ לראשונה ומאז הפכו לפופולאריים ואהובים במיוחד, וכך עם הזמן יותר ויותר רוכבים מגלים בהם את הפתרון האידיאלי לנסיעה אורבנית עירונית נוחה ובטוחה. כיום, האופניים החשמליים משמשים רבים מאתנו ככלי רכב, ולא בכדי. מלבד היותם כלי רכב מושלמים לנסיעה בתוך העיר, הם זולים לרכישה ולאחזקה לעומת כל הכלי רכב הממונעים האחרים. כמובן שיתרונותיהם הרבים, של נוחות, מהירות, משקלם הקל לנשיאה- האופניים החשמליים נוחים מאוד לשימוש ולתחזוקה ועם יכולת של טווח נסיעה מרשים של כ- 45 קילומטרים- תוך טעינה מלאה של הסוללה בזמן של 6 שעות. בנוסף, מאפיין נוסף שזכה לשבחים בדגם האופניים החשמליים המתקפלים הם בולמי הזעזועים המצוינים שחשוב להקפיד עליהם.

בנוסף לקורקינט חשמלי ואופניים חשמליים מתקפלים יש דגם נוסף ההולך ותופס תאוצה בשנה האחרונה הארץ ובעולם כולו הם אופני שטח חשמליים. אין ספק שאופניים אלו הצליחו לחולל שינוי ולהציב רף גבוה בכל מה שקשור לרכיבה על אופניים בכל שטח ובכל סוג של מסלול מאתגר ככל שיהיה.

כאמור, האופניים החשמליים מהווים ככלי רכב חשמליים ידידותיים לסביבה, הם נותנים מענה לסטודנטים ולצעירים רבים המתקשים בהוצאות של רכב ממונע וכל ההוצאות הקשורות לו (מהסיבה שעלות אופניים חשמליים וקורקינט חשמלי הם זולים בהרבה וכן הם זמינים ונגישים). כידוע לכולנו, כלי רכב ממונעים הם מהגורמים העיקריים המשפיעים על זיהום האוויר המסוכן לכולנו. אם ידוע לנו שבישראל יש פיקוח חזק ומוקפד שהביא לשיפור בכל הקשור למזהמים של המפעלים והתעשייה שרובם עברו לעבוד עם גז טבעי, הרי שהכלי רכב הרבים בכבישים מסוכנים לנו ומחמירים יותר את זיהום האוויר על ידי פליטת תחמוצת חנקן. ולפיכך, ניתן לראות את היתרון הברור והחד משמעי של האופניים החשמליים בסיוע הפחתת מספר הרכבים הממונעים בכבישי הארץ ואת הפתרון להפחתת זיהום האוויר. כמו כן, האופניים החשמליים מסייעים בפתרון בעיית החנייה.

כאמור, אופניים חשמליים ודגמי קורקינט חשמלי הם תופעה בינלאומית שרק הולכת ומתעצמת מיום ליום והפכו לפופולאריים והפכו לצורך בלתי נפרד כמו הניידים- ניתן לראות זאת על ידי שבילי האופניים החשמליים הנסללים בקצב מסחרר בכל גוש דן והמרכז.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון צוות הקבלה במלונות מספקים את המענה המתאים ביותר כדי שתיהנו בשהות שלכם
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן