תיירות והרבה פינוקים – זה מה שצריך

תיירות פנים אחרי הקורונה – איך לבחור מלונות בירושלים או מלונות בצפון

בשנה וחצי האחרונות החיים של משפחות רבות השתנו מן הקצה אל הקצה. הקורונה משפיע עלינו גם ברמה הבריאותית אבל גם ברמה הכלכלית והחברתית, ואי אפשר להתעלם מהעובדה שהחיים שלנו נראים אחרת. יחד עם זאת, ועם כל הרצון הטוב לשמור על בריאות המשפחה בוודאי של האנשים הכי רגישים מבחינה בריאותית, אתם לא רוצים לעצור את החיים. בין שמדובר על סבא וסבתא המבוגרים ובין שמדובר על בן משפחה עם מערכת חיסונית חלשה, גם להם מגיע לצאת מידי פעם בחופש ואתם רוצים להעניק את ההזדמנות הזאת לצאת לחופשה יוקרתית מבלי לסכן אף אחד. אז איך נראה עולם תיירות הפנים בתקופה שאחרי הקורונה? האם מלונות בצפון או מלונות בירושלים יכולים לתת לכם את הפתרון המושלם לחופשה מדהימה עם בני המשפחה האהובים שלכם? ברמה העקרונית התשובה היא כן. אבל בפועל צריך לחשוב טוב טוב איך אתם יוצרים את חוויית החופשה המיוחדת ועדיין שומרים על הבריאות של האנשים הכי יקרים לכם בעולם.

קודם כל – חשוב להכיר את השינויים בתחום התיירות בגלל המגיפה

נתחיל עם המלצה לפנק את עצמכם בסושי פירות, חופשה היא תמיד חוויה מלבבת, כזו שאנחנו אוהבים לאהוב ונהנים ממנה במלוא מובן המילה. לכל הפחות זהו הזיכרון הכי טוב שיש לנו מהחופשות לפני תקופת הקורונה. אומנם ברור לכם שאתם חייבים חופשה גם לגוף וגם לנפש. וברור לכם חופשה היא לפעמים צורך ולא רק רצון. אך יחד עם זאת אין לכם אינטרס לצאת לחופש אם אתם לא מכירים את כל הדרישות מבחינת משרד הבריאות וגורמי הבריאות האחרים כולל רופא המשפחה הפרטי של בני המשפחה שלכם שנמצאים בסיכון. אתם מוותרים על החופשה בחול, כי ברור לכם שזאת יכולה להיות חופשה הרבה יותר בעייתית מבחינת החשיפה לנגיף הקורונה. אבל באותה נשימה אתם חייבים לדעת איך לצאת לחופשה בישראל כאשר מלונות בצפון או מלונות בירושלים יודעים לתת לכם מענה בתוך. קודם כל צריך לוודא שהמלונות עובדים על בסיס תנאי התו הירוק. נכון שזאת דרישה של הממשלה, אבל בגלל שאתם נמצאים במצב שבו יש לכם בן משפחה בסיכון, חשוב לכם לקחת את כל אמצעי הזהירות ולוודא שוב את המידע. מעבר לכך, יש עוד פרמטרים שאותם אתם יכולים לבדוק לקראת החופשה הקרובה שלכם.

בחרו את המלונות שמבטיחים את תנאי הלינה ההיגייניים ביותר

אם בעבר תפסיק הניקיון במלון היה ניקיון קוסמטי בלבד, היום המלונות משקיעים לא מעט זמן ומאמצים בשביל לבצע ניקוי הרבה יותר יסודי והרבה יותר מעמיק לפני החלפת חדרים וגם במהלך השהות שלכם. יש אפשרות לבקש שבית המלון יעשה מאמץ מיוחד או ישאיר לכם חומרי ניקוי בחדר. ואתם תוכלו להשלים את תהליך הניקוי בהתאם לסטנדרט שאתם רגילים אליו. כך או כך מלונות מבינים את חשיבות ההשקעה ביצירת סביבה נקייה גם בחדרים אבל גם במתקנים המשותפים. וכתוצאה מכך אתם זוכים לישון בחדרי מלון הרבה יותר נקיים והרבה יותר מסודרים מאי-פעם. גם כאשר מדובר על אזורים משותפים, כמו למשל אזור הבריכה, נעשים מאמצים לייצר הפרדה מבחינת ריחוק חברתי, ומבחינת השימוש במגבות נקיות שעברו תהליך חיטוי. לפיכך, לא צריכה להיות לכם שום בעיה להשתמש בכל מתקני המלון, עם בחרתם מלון שמבטיח את סטנדרט הניקיון הגבוה ביותר.

עמידה בדרישות התו הירוק – היא דרישה ששומרת על החיים של כולם

אז נכון שגדי לצאת לחופש היום צריך לחשוב על כל כך הרבה פרמטרים מבחינת תנאי היגיינה וניקיון. לאחר מכן תחשבו על אולי מגשי פירות בתל אביב אם זה עושה לכם את זה, אבל אנחנו נמצאים בעולם שבו יש צורך להתחשב במצב הבריאותי של בני המשפחה, ואין ברירה אלא לבחור רק את המלונות שנותנים שירותים בתנאים הכי נקיים והכי יוקרתיים שיש. מבחינתכם, זוהי השקעה קטנה בשיחת טלפון אל בית המלון. אבל מבחינת בני המשפחה שלכם שנמצאים בסיכון לחלות בקורונה, זוהי ההזדמנות הראשונה מזה תקופה ארוכה, לקחת את הזמן ולהנות מחופשה בלי לחשוש מהנגיף אז כן, יש מי שמבין עד כמה חשובה היא ההשקעה בבריאות ויש מי שיכול לעזור לכם לתכנן חופשה מושלמת שהופכת את בני המשפחה שלכם לאנשים קצת יותר רגועים ומאושרים אחרי שנה כל כך קשה.

יש כל מיני חוויות שאותן אנחנו רוצים להעניק או לרכוש לטובת עצמנו. אבל אם עברתם תקופה מאוד לחוצה בחיים האישיים או במקום העבודה, יכול מאוד להיות שהדבר הנכון והיחיד שאתם רוצים לעשות לטובת עצמכם הוא פשוט להזמין חופשה יוקרתית במלון ספא מפנק, ולהתחיל את סוף השבוע שלכם באווירה הכי מרגיעה שיש. בין שמדובר על סוף שבוע חברות ובין שמדובר על חוויה זוגית רומנטית, מלונות בירושלים, כמו גם מלונות בצפון, יכולים להציע לכם מגוון פתרונות ליצירת החופשה המושלמת, כאשר כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לתכנן נכון את החופשה שלכם על בסיס בחירת המלון הנכונה ביותר. אז איך אפשר לייצר חופשת ספא מהממת, ומה אתם צריכים לעשות בשביל להבטיח שיש לכם את החוויה הכי מיוחדת שיש? הנה לכם כמה טיפים מנצחים לקראת תכנון החופשה הקרובה שלכם.

החופשה המפנקת לגוף ולנפש – מתחילה בבחירת מלון

מתחיל עם המלצה להתפנק בקינוחי מגשי פירות מפנקים, אם כן כשמחפשים לצאת לחופשת ספא שתפסיק רוצים קודם כל לייצר חופשה מענגת לגוף וגם לנפש. אחרי תקופה ארוכה שבה אתם נמצאים תחת לחץ עצום. ואחרי שלא היה לכם פנאי בכדי לצאת לחופש, האופציה של חופשה על בסיס מלון בוטיק בירושלים היא אופציה מושלמת שכל אחד יכול להנות ממנה בדרכו שלו. ככל שהתקציב מאפשר לכם, יתכן ותרצו לבחור מלונות שבהן הסטנדרט היוקרתי הוא מאוד גבוה, גם אם המשמעות היא הזמנה מוקדמת או תכנון של החופשה לפרטי פרטים. אבל הבחירה בירושלים היא לא רק בחירה בגלל המיקום המוצלח, אלא גם בגלל העובדה שאתם יכולים להתפנק בכל מיני דרכים כאשר נוסעים לירושלים. לצד חווית ספא במלון, אפשר גם לשלב את מסעדות היוקרה של העיר, ואת הופעות האטרקטיביות שמדי שנה הופכות להיות יותר ויותר מוצלחות והרבה יותר מגוונות מאי-פעם.

חדר מלון בוטיק בירושלים – שיוצר לכם את האווירה המרגיעה והשלווה

חדר המלון עצמו הוא גם פרמטר חשוב בבחירה שלכם, מכל מיני סיבות. אם כבר אתם משקיעים כל כך הרבה כסף כדי לצאת לחופשה ואם חשוב לכם לייצר רווחה לגוף ולנפש בשיא אתם בהחלט מעדיפים לבחור חדר מלון עם מיטה מפנקת, ואפילו להשקיע ולבחור חדרים גדולים שבהם יש אמבטיות ולא מקלחות. מעבר לכך, היתרון של מלונות בירושלים, הוא הנופים. שפותחים את החלון במלון שנמצא במרכז ירושלים, אי אפשר להתעלם מהעובדה שאתם נמצאים באחת מהערים הכי יפות והכי מיוחדות בעולם, זו היא תמונה מושלמת לבוקר מושלם, ואתם יכולים לייצר אינספור זכרונות על רקע הנופים המיוחדים של ירושלים.

בצפון תזכו גם לשלווה וגם לנופים הכי יפים ומיוחדים שיש

באזור צפון הארץ, השילוב של נופים מהממים אבל גם המרחק מהעיר הוא עוד יותר מהמם. אתם לא צריכים להתעורר בבוקר מרעש של מכוניות, המולה ואנשים. כאשר אפשר להתעורר מרחבים עצומים של ירוק ושל שקט ושלווה. אותם אתם יכולים לקבל רק כאשר אתם יוצאים מהעיר ונוסעים לאזור הצפון. בצפון גם לא חייבים להישאר במלון כדי להרגיש שאתם בחופשת ספא. יש בסביבה לא מעט נותני שירותים שיכולים לאפשר לכם לקבל מסאזים או טיפולים מיוחדים לגוף ולנפש. ואתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב מאוד של אפשרויות, את הטיפול המתאים ביותר לגוף ולנפש שלכם.

כך או כך – הספא הוא המתחם שבו תרצו לבלות בחופשה הקרובה

לא משנה מהי הסיבה שבגללה עכשיו בחרתם לצאת לחופשה ,מגשי פירות תמיד יעשו את ההבדל עם הגוף שלכם אומר שאתם צריכים לעצור לרגע אחד, בוודאי כדאי לכם להקשיב לו ולנסות למצוא את הדרך הכי טובה לתכנן את החופשה המושלמת מבחינתכם. קחו את הזמן ונסו לעבוד ביחד עם בני הזוג או עם החברים הקרובים שלכם, כדי לחפש מלונות מהממים. וכדי להבטיח שאתם בוחרים את התזמון הנכון לחופשה שלכם ויכולים לצאת לחופשה רגועה אמיתית. בדיוק כמו שאתם מזמינים מראש את החדר במלון, יכול להיות שתרצו גם להזמין מבעוד מועד את העיסוי או את חוויית הספא שאתם רוצים לקבל. והכל בשביל שתהיה לכם את האפשרות לתכנן את לוח הזמנים בחופשה שלכם ולנצל כל רגע.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון חדרי מולטימדיה עדכניים הכוללים עמדות משחקים של אקס בוקס פלייסטשיין ועוד מבחר
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן