טיפולי אקנה – מגוון טיפולים אפשריים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

תופעת האקנה או בשמה הידוע "פצעי בגרות" פוגעת בלא מעט אנשים אשר סובלים מבעיית פצעים רבים ומוגלתיים באזורים שונים בגופם. על פי רוב תופעת האקנה מופיעה דווקא באזורי הפנים, הכתפיים והגב. אזורים אלה חשופים לעיתים קרובות ועל כן לא מעט אנשים מגיעים אל עבר מכוני הקוסמטיקה הרפואית במטרה להתמודד בצורה הטובה והקלה ביותר עם בעיה זו.

עלולים להופיע פגמי עור רבים במידה ולא תטפלו כראוי

חשוב לומר כי תופעה זו של פצעי אקנה עלולה לגרור בעיות עור רבות לאחר חלוף התופעה במידה והיא לא תטופל כראוי ועל כן קיימת חשיבות רבה לטיפול נכון ויעיל. תשמחו לשמוע כי כיים תוכלו למצוא לא מעט טיפולים מיוחדים אשר יכולים לסייע לפתרון בעיית האקנה שלכם.

טיפולי אקנה יעילים במיוחד יוצעו לכם במכוני הקוסמטיקה הרפואית בתנאים נוחים במיוחד וללא כל צורך בהתמודדות עם כאבים עזים או תקופות החלמה ארוכות. הטיפולים העיקריים הם טיפולי פילינג עמוק וטיפולי כדורי רואקוטן.

הטיפולים השכיחים ביותר לפתרון הבעיה

טיפולי פילינג עמוק – אחד מאפשרויות טיפולי אקנה השכיחים ביותר הוא טיפול פילינג עמוק. במסגרת טיפולים אלה ייווצרו כוויות עור בצורה מכוונת באזור האקנה שלכם על מנת לגרום לגופכם להחליף את שכבת העור החיצונה. כוויות אלה ייווצרו על פי רוב על ידי חומצה מיוחדת בצורה בטוחה וממוקדת במיוחד. לאחר הופעתם של כוויות העור, שכבות העור החיצוניות שלכם יפלו ויוחלפו בשכבות עור חדשות ורעננות הרבה יותר. חשוב לומר כי שכבות עור אלה על פי רוב יופיעו ללא פגמי העור אשר היו על שכבות העור הקודמות שהוחלפו. תאי העור החדשים צעירים ובריאים הרבה יותר ועל כן מצליחים לסייע להבראת האזור כולו.

טיפולי כדורי רואקוטן – אפשרות נוספת של טיפולי אקנה היא טיפולי כדורו רואקוטן. אנשים רבים כיום בוחרים באפשרות זו של בליית כדורים למשך תקופה של כמה חודשים על מנת לייבש את עורכם. ייבוש העור תורם רבות להתגרות על הבעיה במלואה לאחר כמה חודשים אך טיפול זה מלווה בתופעות לוואי כמו ייבוש השפתיים ועוד.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן