ביובית – הכירו את משאית האינסטלציה לפתרון סתימות קשות!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ביובית - הכירו את משאית האינסטלציה לפתרון סתימות קשות!

אנשים רבים אשר נתקלים במשאית אינסטלציה גדולה כלל לא יודעים לזהות מהי בדיוק עושה ומה תפקידה בכוח אז חשוב לומר כי הביובית היא משאית אינסטלציה גדולה אשר כפי גודלה כך מעשיה. הביובית מיועדת אך ורק עבור בעיות אינסטלציה גדולות ומקיפות במיוחד. במידה ותזעיקו את שירותי הביובית עבור בעיות קטנות ונקודתיות כמו בית פרטי קטן או קומה בבניין שלם, סביר להניח כי היא כלל לא תצליח לסייע לכם.

סדר גודל של פעולת הביובית

חשוב לומר כי סדר הגודל של הבעיות איתם הביובית מתעסקת הם בניינים שלמים אשר מושבתים בשל חוסר זרימת מים או מפעלי ענק. על כן במידה ואתם נתקלים בבעיית אינסטלציה קטנה ונקודתית עשו לעצמכם טובה והתקשרו לאינסטלטור על מנת שיגיע לפתור עבורכם את הבעיה כלא הייתה.

שלושה אנשי צוות

הביובית כוללת על פי רוב שלושה אנשי צוות מקצועיים ומוכשרים לתחום זה. נהג אחד אשר כל תפקידו הוא לנווט בבטחה את הביובית אל עבר נקודות היעד שלה וכן עוד שני אנשי מקצוע מוכשרים אשר עברו הכשרות נקודתיות על עבודה בביובית מעבר לתעודות האינסטלטורים שלהם. חשוב לומר כי בשל עוצמתה הרבה של הביובית חשוב מאוד כי אנשי הצוות שלה יהיו מקצועיים ככל הניתן. במידה והם לא יעבדו בצורה מקצועית הם עלולים ליצור לא מעט נזקים גדולים הרבה יותר משהיו טרם הזמנתם. על כן חשוב מאוד להקפיד על מקצועיותם של אנשי הביובית.

מיכל גדול וכמה צינורות ארוכים

כמו כן הביובית מצוידת במיכל גדול אשר מונח על אחורי המשאית ועוד כמה צינורות ארוכים ומסיבים במיוחד. את הצינורות הביובית ואנשיה מחדירים אל עומק הבעיה מתחילים לשאוב את כל המפריע לזרימתם התקינה של המים. חשוב לומר כי בשל עוצמתה הרבה של הביובית על פי רוב כל המפריע נשאר לצינור המסיבי של הביובית אל עבר המיכל הענק אשר מונח על אחורי המשאית. אך גם במידה ולא, יש לביובית צינור נוסף איתו היא יכולה להזרים מים רותחים בלחץ גבוה אשר ללא כל ספק יסייעו לה להתגבר אף על הבעיות העקשניות ביותר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן