הצרת היקפים? הדרך הבטוחה להיפטר ממצבורי השומן

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הצרת היקפים? הדרך הבטוחה להיפטר ממצבורי השומן

הרמת ישבן – בשנים האחרונות אנשים רבים מנסים להיפטר ממצבורי השומן בגוף. בשל פיתויי המאכלים הנמכרים כיום, בעיקר מאכלי ג'אנק- פוד משמינים אשר קשה לעמוד בפניהם. הקושי בהורדה במשקל קיים בקרב אנשים רבים המנסים דרכים רבות להורדה במשקל, אך ללא הצלחה מספקת. הם ניסו דיאטות שונות וחלקם אף שילבו פעילות ספורטיבית והתמידו בהן. אך פעמים רבות ישנם אזורים עיקשים שמצבורי השומן בהם לא יורדים באמצעות דיאטות ופעילות ספורטיבית.

מדוע זה קורה?

מיצוק העור – לגברים בכלל ולנשים בפרט יש קושי בהורדה במשקל, למרות ההתמדה בפעילות ספורטיבית והקפדה על ניהול אורח חיים בריא. חשוב להבין שלעיתים נדמה כאילו אנו מתמידים בפעילות ספורטיביים ומקפידים על תזונה נכונה, אך פעמים רבות אנו מצפים לתוצאות מהירות בזמן קצר, לכן מומלץ לנסות להתמיד בשגרה לאורך זמן. לעיתים קורה שאכן שמרנו על אורח חיים בריא ונכון לאורך זמן ועדיין נשארו אזורים עיקשים, במקרה כזה מומלץ לפנות לטיפולי הצרת היקפים השונים.

היכן מופיעים מצבורי שומן עיקשים אלה וכיצד ניתן להיפטר מהם?

מצבורי השומן נמצאים בעיקר באזורי הידיים, הישבן, המותניים, הבטן, הירכיים, והסנטר. ישנן דרכים שונות להיפטר ממצבורי השומן, להלן מספר דרכים מומלצות:

1. קילוף עור – הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו- בשיטה וזו משתמשים במכשיר השולח ידיות איתן אפשר להתמקד באזורים בהם המטופל מעוניין להיפטר ממצבורי השומן. ידיות אלה פועלות באמצעות גלי רדיו אשר מחממים את הרקמות התת- עוריות באזור המטופל. החימום מביא לפירוקם של תאי השומן באותו אזור ולסילוקם באמצעות תהליך חילוף החומרים הטבעי. מעבר לפירוק תאי השומן, גלי הרדיו מביאים לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין האחראים על גמישות העור ומיצוקו.
2. הזעת יתר – הצרת היקפים באמצעות המסת שומן- המסת השומן מתבצעת באמצעות הזרקה של מספר חומרים טבעיים לאזור ממנו המטופל רוצה להעלים את מצבורי השומן. טיפול בהזרקה זאת נקרא "ליפוליזיס". אז איך זה עובד? הזרקת החומרים הטבעיים מתבצעת באופן ישיר לשכבת השומן ממנה קוצים להיפטר ומביאה לפירוקם של תאי השומן המיותרים ולסילוקם מן הגוף. בשיטה זו ניתן לראות הצרה מידית בהיקפים כבר בתום הטיפול הראשון.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן