הצרת היקפים? הדרך הבטוחה להיפטר ממצבורי השומן

הצרת היקפים? הדרך הבטוחה להיפטר ממצבורי השומן

הרמת ישבן – בשנים האחרונות אנשים רבים מנסים להיפטר ממצבורי השומן בגוף. בשל פיתויי המאכלים הנמכרים כיום, בעיקר מאכלי ג'אנק- פוד משמינים אשר קשה לעמוד בפניהם. הקושי בהורדה במשקל קיים בקרב אנשים רבים המנסים דרכים רבות להורדה במשקל, אך ללא הצלחה מספקת. הם ניסו דיאטות שונות וחלקם אף שילבו פעילות ספורטיבית והתמידו בהן. אך פעמים רבות ישנם אזורים עיקשים שמצבורי השומן בהם לא יורדים באמצעות דיאטות ופעילות ספורטיבית.

מדוע זה קורה?

מיצוק העור – לגברים בכלל ולנשים בפרט יש קושי בהורדה במשקל, למרות ההתמדה בפעילות ספורטיבית והקפדה על ניהול אורח חיים בריא. חשוב להבין שלעיתים נדמה כאילו אנו מתמידים בפעילות ספורטיביים ומקפידים על תזונה נכונה, אך פעמים רבות אנו מצפים לתוצאות מהירות בזמן קצר, לכן מומלץ לנסות להתמיד בשגרה לאורך זמן. לעיתים קורה שאכן שמרנו על אורח חיים בריא ונכון לאורך זמן ועדיין נשארו אזורים עיקשים, במקרה כזה מומלץ לפנות לטיפולי הצרת היקפים השונים.

היכן מופיעים מצבורי שומן עיקשים אלה וכיצד ניתן להיפטר מהם?

מצבורי השומן נמצאים בעיקר באזורי הידיים, הישבן, המותניים, הבטן, הירכיים, והסנטר. ישנן דרכים שונות להיפטר ממצבורי השומן, להלן מספר דרכים מומלצות:

1. קילוף עור – הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו- בשיטה וזו משתמשים במכשיר השולח ידיות איתן אפשר להתמקד באזורים בהם המטופל מעוניין להיפטר ממצבורי השומן. ידיות אלה פועלות באמצעות גלי רדיו אשר מחממים את הרקמות התת- עוריות באזור המטופל. החימום מביא לפירוקם של תאי השומן באותו אזור ולסילוקם באמצעות תהליך חילוף החומרים הטבעי. מעבר לפירוק תאי השומן, גלי הרדיו מביאים לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין האחראים על גמישות העור ומיצוקו.
2. הזעת יתר – הצרת היקפים באמצעות המסת שומן- המסת השומן מתבצעת באמצעות הזרקה של מספר חומרים טבעיים לאזור ממנו המטופל רוצה להעלים את מצבורי השומן. טיפול בהזרקה זאת נקרא "ליפוליזיס". אז איך זה עובד? הזרקת החומרים הטבעיים מתבצעת באופן ישיר לשכבת השומן ממנה קוצים להיפטר ומביאה לפירוקם של תאי השומן המיותרים ולסילוקם מן הגוף. בשיטה זו ניתן לראות הצרה מידית בהיקפים כבר בתום הטיפול הראשון.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון השכרת אולמות כנסים ואירועים במלונות מקצוענים עם מתן מענה מפנק
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן