האם לבצע ניתוח פלסטי? טיפול פנים? מה עדיף?

יש אנשים שזכו. עור הפנים שלהם לא מתקמט, לא רואים את הגיל שלהם, הם לא סובלים מבעיות אקנה ומבחינה הזאת- חיים את החיים המושלמים. רובנו לא אוהבים את האנשים האלו. ומהצד השני יש את אלו שיש להם קמטים של חיוך, כעס, מחשבה. והם מחוברים ואוהבים כל קמט וקמט, כיוון שהוא מספר סיפור חיים.

ויש את אלו שהם אמצע.

שיש להם קמטים. יש להם פיגמנטציה על הפנים. יש להם מעט פצעי אקנה או שיש להם נקודות שומניות על הפנים. הם לא חיים עם כל אלו בשלום ומעוניינים להסיר אותם.

מה האפשרויות העומדות בפניהם?

אפשרות אחת היא לקנות כל קרם שקיים בסופר פארם, למרוח על הפנים ולקוות לטוב.

אפשרות נוספת היא ניתוח פלסטי. להסרת כל הקמטים/ שומנים/ פצעים או כל דבר אחר בפנים שמפריע לנו. ניתוח דורש הרדמה מלאה וכן החלמה ארוכה, שלא נדבר על העלות והסכנות הכרוכות בניתוח

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות יוקרה המתמחים באירוח אישי יודעים לאבחן במקצועיות עם

אפשרות נוספת הפתוחה בפנינו היא טיפול פנים במרפאה של ד"ר לריסה ברק.

טיפולי הפנים המוצעים אצל ד"ר לריסה ברק, מבוצעים באופן המקצועי והמיטבי ביותר, כאשר בסיום הטיפול רואים מייד את התוצאה, וללא כל "שאריות" לטיפול. תוכלו לשוב מייד לחייכם הרגילים, מאושרים יותר, שמחים יותר ועם פנים מוארות וחלקות.

אילו סוגי טיפולים ניתן לבצע במרפאה של ד"ר לריסה ברק בבינימינה?

המרפאה מציעה מגוון רחב של טיפולים: טיפול בקמטים, העלמת פצעי אקנה, העלמת כתמי פיגמנטציה והעלמת כתמי שומן.

יחד עם אלו, ניתן לבצע טיפולי פנים של עיבוי השפתיים, הורדת שומן מאזור הצוואר, עיצוב הלחיים, מתיחת פנים ועוד, כאשר כל אלו מבוצעים באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר שיש בתחום טיפולי הפנים, ללא כל התערבות כירורגית. אין צורך בימי מחלה, ולמעשה ישר לאחר הטיפול תוכלו לשוב לחיים רגילים.

טיפול המשכי יהיה לפי המלצות המרפאה, כמו למשל חזרה על הטיפול על מנת לסיים אותו במלואו או מריחת קרם מסוים על האזור בו בוצעה הפרוצדורה, על מנת לשמור על העור.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן