האם לבצע ניתוח פלסטי? טיפול פנים? מה עדיף?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

יש אנשים שזכו. עור הפנים שלהם לא מתקמט, לא רואים את הגיל שלהם, הם לא סובלים מבעיות אקנה ומבחינה הזאת- חיים את החיים המושלמים. רובנו לא אוהבים את האנשים האלו. ומהצד השני יש את אלו שיש להם קמטים של חיוך, כעס, מחשבה. והם מחוברים ואוהבים כל קמט וקמט, כיוון שהוא מספר סיפור חיים.

ויש את אלו שהם אמצע.

שיש להם קמטים. יש להם פיגמנטציה על הפנים. יש להם מעט פצעי אקנה או שיש להם נקודות שומניות על הפנים. הם לא חיים עם כל אלו בשלום ומעוניינים להסיר אותם.

מה האפשרויות העומדות בפניהם?

אפשרות אחת היא לקנות כל קרם שקיים בסופר פארם, למרוח על הפנים ולקוות לטוב.

אפשרות נוספת היא ניתוח פלסטי. להסרת כל הקמטים/ שומנים/ פצעים או כל דבר אחר בפנים שמפריע לנו. ניתוח דורש הרדמה מלאה וכן החלמה ארוכה, שלא נדבר על העלות והסכנות הכרוכות בניתוח

אפשרות נוספת הפתוחה בפנינו היא טיפול פנים במרפאה של ד"ר לריסה ברק.

טיפולי הפנים המוצעים אצל ד"ר לריסה ברק, מבוצעים באופן המקצועי והמיטבי ביותר, כאשר בסיום הטיפול רואים מייד את התוצאה, וללא כל "שאריות" לטיפול. תוכלו לשוב מייד לחייכם הרגילים, מאושרים יותר, שמחים יותר ועם פנים מוארות וחלקות.

אילו סוגי טיפולים ניתן לבצע במרפאה של ד"ר לריסה ברק בבינימינה?

המרפאה מציעה מגוון רחב של טיפולים: טיפול בקמטים, העלמת פצעי אקנה, העלמת כתמי פיגמנטציה והעלמת כתמי שומן.

יחד עם אלו, ניתן לבצע טיפולי פנים של עיבוי השפתיים, הורדת שומן מאזור הצוואר, עיצוב הלחיים, מתיחת פנים ועוד, כאשר כל אלו מבוצעים באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר שיש בתחום טיפולי הפנים, ללא כל התערבות כירורגית. אין צורך בימי מחלה, ולמעשה ישר לאחר הטיפול תוכלו לשוב לחיים רגילים.

טיפול המשכי יהיה לפי המלצות המרפאה, כמו למשל חזרה על הטיפול על מנת לסיים אותו במלואו או מריחת קרם מסוים על האזור בו בוצעה הפרוצדורה, על מנת לשמור על העור.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן