כל מה שרציתם לדעת על הזעת היתר שלכם

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אנשים רבים כלל לא יודעים לאבחן הזעת יתר של ממש. על כן כיום מגיעים לא מעט אנשים אל עבר מכוני הקוסמטיקה הרפואית בטענה כי הם סובלים מבעיות של הזעת יתר.

על מנת שתדעו אם אתם אכן סובלים מבעיית הזעת יתר חשוב להכיר את שלל האופנים בהם היא מתבטאת. תחילה הזעת יתר רפואית על פי רוב תהיה תמידית ללא שינויים משמעותיים. כלומר, במידה ואתם מבחינים בהזעה מוגברת אשר פוקדת אתכם מידי פעם בלבד, סביר להניח כי אתם כלל לא סובלים מהבעיה על פי הגדרתה הרפואות.

הזעה מוגברת בעקבות מצבים נפשיים או פעולות פיזיות

כמו כן במידה ואתם סובלים מהזעה מוגברת רק לאחר פעולה כלשהי או לפני מעמד מלחיץ במיוחד או מרגש, סביר להניח כי אתם כלל לא סובלים מבעיית ההזעה הרפואית. גם אם אתם מרגישים כי אתם מזיעים הרבה יותר מכל שאר החברעם שלכם אשר עושים בדיוק את אותן הפעולות, הדבר כלל אינו מעיד על הזעה מוגברת מבחינה רפואית.

חשוב לדעת כי כל אדם מזיע בכמות שונה מחברו. על כן ייתכן כי אתן באמת תזיעו הרבה יותר אך כלל לא תסבלו מהתופעה הרפואית אשר מכונה הזעת מוגברת.

הגורמים המשפיעים על ההזעה המוגברת שלכם

הגורמים המשפיעים על כמויות ההזעה שלכם משתנים. פעמים רבות שהדבר מושפע רבות מאחוזי השומן בגופכם או מרמת הכושר הגופני שלכם. על כן אל לכם לחשוש מפני התופעה הרפואית של הזעה מוגברת במידה ואתם מבחינים כי אתם אכן מזיעים הרבה יותר מכל שאר החברים שלכם.

ההזעה המוגברת על פי רוב מופיעה בכפות הידיים, כפות הרגליים, המצח והגב התחתון. במידה ואתם מרגישים כי תופעה זו משפיעה עליכם רבות, תשמחו לשמוע כי כיום תוכלו להתמודד איתה ביתר קלות ויעילות.

שלושת הפתרונות האפשריים

כיום ישנם שלושה דרכים להתמודד עם בעיית ההזעה המוגברת. ישנה אפרות אחת אשר תפתור לכם את הבעיה באופן תמידי, ישנה אפשרות נוספת שתפתור לכם את הבעיה לתקופה זמנית בת כמה חודשים וישנה אפשרות אחרונה אשר תפתור לכם את הבעיה לימים בודדים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן