הלחמת ריסים וקורסים – מקומות מומלצים

טיפול של הלחמת ריסים מתבצע רק אצל קוסמטיקאית שעברה הכשרה להלחמת ריסים וקיבלה תעודת סיום של קורס הלחמת ריסים מהאקדמיה שלמדה בה. כאמור, באמצעות הלחמת ריסים אכן ניתן לשנות את כלל מראה הפנים ולאפשר לכל אחת ליהנות מריסים מעוצבים, ארוכים ובגוון הרצוי לדרישת הלקוחה. הלחמת ריסים מקצועית תעניק לריסים הטבעיים ריסים מלאכותיים הנעשה באמצעות שזירת ריסים.

כמו כן, הלחמת ריסים מספקת מראה טבעי, מעוצב ומודגש לעיניים באופן קבוע, תוך חסכון של הזמן אשר הושקע במריחת מסקרה כל בוקר. הלחמת הריסים מאריכה ומעבה את הריסים הטבעיים, ובכך יוצרת מראה של עיניים מודגשות וגדולות. ואולם, לא כל אישה נולדה עם ריסים כאלה באופן טבעי וכך הפכה הלחמת ריסים לטרנד החם ביותר בתחום היופי והקוסמטיקה.

הטיפול נעשה באופן כזה שלריסים הטבעיים של העיניים יולחמו ריסים מלאכותיים ע"י דבק ייחודי. אך כל זאת נעשה כאשר מדביקים את הריסים התחתונים לחלק התחתון של העין כדי שלא יפריעו להלחמה. לאחר מכן מנקים היטב את הריסים העליונים, כאשר בעזרת מסרק מיוחד מפרידים את הריסים אחד אחד זה מזה. את ההלחמה מבצעים מהצד החיצוני אל הצד הפנימי, כאשר אחרי כל ריס מלאכותי אחד שמודבק לריס אמיתי מייבשים את ההדבקה וזאת בכדי למנוע מריסים סמוכים להיצמד.

חשוב לדעת כי יש לחדש את טיפול הלחמת הריסים כל חודש בערך, משתי סיבות: הראשונה מהסיבה הפשוטה שהריסים הטבעיים שלנו צומחים בדרך כלל אחרי שלושה שבועות וכאשר הריסים הטבעיים  שלנו גדלים אז המיקום של הריסים המלאכותיים מתרחק ומשתנה ונראה מוזר ולא טבעי. הסיבה השנייה היא מכיוון שבהלחמה של הריסים משתמשים בדבק ולא מומלץ להשאיר אותו הרבה זמן על העפעפיים- זה יכול להיות מסוכן לבריאות ולכן יש לחדש את ההלחמה לפחות כל חודש.  אך מה שקובע על כך שהלחמת הריסים תישאר לזמן ארוך יותר זה הכשרת הקוסמטיקאית המבצעת. ככל שהקוסמטיקאית מיומנת ועברה הכשרה מקיפה יותר כך ביצוע העבודה שלה תהיה איכותית יותר ותחזיק לכן יותר זמן.

דילוג לתוכן