נשירת שיער – אחת התופעות האסתטיות השכיחות ביותר

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לא מעט אנשים כיום סובלים מתופעה אסתטית של נשירת שיער. תופעה זו פוגעת בעיקר את הגברים ועלולה לגרום להתקרחות של ממש במידה וגם אתם חוששים מפני תופעה זו חשוב לדעת לאבחן אותה בזמן הנכון על מנת לדעת לטפל בה בצורה הטובה והמהירה ביותר.

אל לכם להילחץ!

ראשית חשוב לדעת כי במידה ואתם נתקלים בכמה שערות בודדות בלבד מידי יום אשר נושרות מעל ראשכם, אין לכם לחשוש מפני תופעת נשירת שיער. לכולנו נושרות לא מעט שערות מידי יום באופן טבעי ואף בריא. על כן במידה ואתם מזהים כמה שערות בודדות אשר נושרות מעל ראשכם אל לכם להילחץ.

נשירה מוגברת של כמאתיים שערות מידי יום

אך במידה ואתם מזהים כמויות גדולות במיוחד של שיערות אשר נושרות מעל ראשכם מידי יום, ייתכן כי אתם סובלים מבעיית נשירת שיער. הכמויות הנורמטיביות של נשירה טבעית ואף בריאה היא של כמאה שערות מידי יום. כמובן שאין אפשרות לראות את כלל השערות הנושרות אך במידה ותעבירו את ידכם על הראש תוכלו לזהות כי נושרות כמה שערות בודדות בלבד.

ניתן לעצור את הנשירה המוגברת

לעומת זאת כמות הנשירה שאינה תקינה ועלולה להיגרם כתוצאה ישירה של נשירת היא כמות של כמאתיים שערות מידי יום. במקרים מעין אלה במידה ותעבירו את ידכם על שערכם, תוכלו לגלות כמה וכמה שערות או אפילו קבוצות שערות על ידכם.

במידה וגיליתם כמות גדולה של שערות על ראשכם חשוב ללכת לרופא על מנת להיבדק. ככל שתזהו מוקדם יותר את הבעיה תוכלו להתמודד איתה בצורה הטובה ביותר.

אחד הגורמים המרכזיים ביותר לתופעת הנשירה המוגברת שלכם: חוסר עמוקים של ויטמינים ומינרלים שונים בגופנו

רבים חשובים כי הגורם המרכזי של נשירה מוגברת הוא גנטיקה בעייתית. אל חשוב לדעת כי פעמים רבות שהנשירה המוגברת נגרמת כתוצאה ישירה של חןסרים עמוקים בויטמינים ובמינרלים בגופכם. על כן במידה ותדעו להיבדק אצל הרופא בזמן תוכלו לזהות את החוסרים להשלימן ביתר קלות על ידי כדורי ויטמינים שונים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן