נשירת שיער – אחת התופעות האסתטיות השכיחות ביותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לא מעט אנשים כיום סובלים מתופעה אסתטית של נשירת שיער. תופעה זו פוגעת בעיקר את הגברים ועלולה לגרום להתקרחות של ממש במידה וגם אתם חוששים מפני תופעה זו חשוב לדעת לאבחן אותה בזמן הנכון על מנת לדעת לטפל בה בצורה הטובה והמהירה ביותר.

אל לכם להילחץ!

ראשית חשוב לדעת כי במידה ואתם נתקלים בכמה שערות בודדות בלבד מידי יום אשר נושרות מעל ראשכם, אין לכם לחשוש מפני תופעת נשירת שיער. לכולנו נושרות לא מעט שערות מידי יום באופן טבעי ואף בריא. על כן במידה ואתם מזהים כמה שערות בודדות אשר נושרות מעל ראשכם אל לכם להילחץ.

נשירה מוגברת של כמאתיים שערות מידי יום

אך במידה ואתם מזהים כמויות גדולות במיוחד של שיערות אשר נושרות מעל ראשכם מידי יום, ייתכן כי אתם סובלים מבעיית נשירת שיער. הכמויות הנורמטיביות של נשירה טבעית ואף בריאה היא של כמאה שערות מידי יום. כמובן שאין אפשרות לראות את כלל השערות הנושרות אך במידה ותעבירו את ידכם על הראש תוכלו לזהות כי נושרות כמה שערות בודדות בלבד.

ניתן לעצור את הנשירה המוגברת

לעומת זאת כמות הנשירה שאינה תקינה ועלולה להיגרם כתוצאה ישירה של נשירת היא כמות של כמאתיים שערות מידי יום. במקרים מעין אלה במידה ותעבירו את ידכם על שערכם, תוכלו לגלות כמה וכמה שערות או אפילו קבוצות שערות על ידכם.

במידה וגיליתם כמות גדולה של שערות על ראשכם חשוב ללכת לרופא על מנת להיבדק. ככל שתזהו מוקדם יותר את הבעיה תוכלו להתמודד איתה בצורה הטובה ביותר.

אחד הגורמים המרכזיים ביותר לתופעת הנשירה המוגברת שלכם: חוסר עמוקים של ויטמינים ומינרלים שונים בגופנו

רבים חשובים כי הגורם המרכזי של נשירה מוגברת הוא גנטיקה בעייתית. אל חשוב לדעת כי פעמים רבות שהנשירה המוגברת נגרמת כתוצאה ישירה של חןסרים עמוקים בויטמינים ובמינרלים בגופכם. על כן במידה ותדעו להיבדק אצל הרופא בזמן תוכלו לזהות את החוסרים להשלימן ביתר קלות על ידי כדורי ויטמינים שונים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן