האם באמת ניתן לשנות את הפנים?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כשחושבים על טיפול פנים, המחשבה ישר הולכת לקוסמטיקה המסורתית- הולכים לקוסמטיקאית, שוכבים על המיטה שלה, היא מורחת מספר קרמים על מנת לרכך את עור הפנים ומתחילה בהוצאת "שחורים". לאחר מכן, על מנת להוריד את האדמומיות בעור הפנים בעקבות הטיפול, היא מורחת עוד קרם, מסיכה, פילינג, ולבסוף- מסאג' לפנים.

על הטיפול הזה יש צורך לחזור אחת לכמה חודשים במינימום, על מנת להנות מהתוצאה הטובה ועל מנת לשמר על עור הפנים לאורך זמן.

עם זאת, כיום, כאשר מדברים על טיפולי פנים, מדברים למעשה על שיטות חדישות, החודרות את עור הפנים לשכבות שמתחת, ולמעשה משפרות לחלוטין את מרפאה הפנים. הטיפולים הללו מחזיקים לשנה, לעיתים יותר, כאשר הם מהירים, נוחים ולא מלווים בכאב, הרדמה או סכין המנתחים.

במרפאתה של ד"ר לריסה ברק משתמשים בשלל המיכשורים החדישים ביותר, כאשר צוות המרפאה לומד כל מכשיר חדש שיוצא לשוק, באופן המושלם ביותר, על מנת להעניק הטיפול המוצלח  ביותר.

הטיפולים כוללים טיפולי פילינג עמוקים, מתיחת פנים, העלמת כתמי אקנה או פצעי אקנה, כתמי פיגמנטציה או קמטים. למעשה, כל מה שמפריע לנו בפנים שלנו, יכול להיות מטופל באמצעות מספר טיפולים במקום אחד, בסדרת טיפולים הנקבעת מראש.

טרם תחילת הטיפול מגיעים למרפאה של ד"ר לריסה ברק על מנת לקיים התייעצות לגבי סוגי הטיפולים המתאימים ביותר- בהתאם לרצונות שלנו ובהתאם לעור הפנים שלנו. הטיפול מותאם כך שיבצע את העבודה הטובה ביותר, ללא כל נזק לעור הפנים.

לאחר הטיפול אנחנו יוצאים לחיי היום יום שלנו ללא כל בעיה, עם הרגשת רעננות ושינוי בעור הפנים שלנו.

יש לזכור כי טיפולים אלו לא רק משפיעים על המראה, אלא גם על הביטחון העצמי שלנו ועל מה שאנו משדרים לעולם. כי הרגשה טובה שלנו לגבי עצמנו תוביל אותנו לחייך יותר, והסביבה שלנו תוכל להנות מאיתנו יותר.

על כן מומלץ לבצע טיפול פנים במרפאותיה של ד"ר לריסה ברק- אתם בידיים הטובות ביותר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן