האם באמת ניתן לשנות את הפנים?

כשחושבים על טיפול פנים, המחשבה ישר הולכת לקוסמטיקה המסורתית- הולכים לקוסמטיקאית, שוכבים על המיטה שלה, היא מורחת מספר קרמים על מנת לרכך את עור הפנים ומתחילה בהוצאת "שחורים". לאחר מכן, על מנת להוריד את האדמומיות בעור הפנים בעקבות הטיפול, היא מורחת עוד קרם, מסיכה, פילינג, ולבסוף- מסאג' לפנים.

על הטיפול הזה יש צורך לחזור אחת לכמה חודשים במינימום, על מנת להנות מהתוצאה הטובה ועל מנת לשמר על עור הפנים לאורך זמן.

עם זאת, כיום, כאשר מדברים על טיפולי פנים, מדברים למעשה על שיטות חדישות, החודרות את עור הפנים לשכבות שמתחת, ולמעשה משפרות לחלוטין את מרפאה הפנים. הטיפולים הללו מחזיקים לשנה, לעיתים יותר, כאשר הם מהירים, נוחים ולא מלווים בכאב, הרדמה או סכין המנתחים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המספקים שירותי כרטיסים וארגון סיורים יודעים לאבחן במקצועיות עם

במרפאתה של ד"ר לריסה ברק משתמשים בשלל המיכשורים החדישים ביותר, כאשר צוות המרפאה לומד כל מכשיר חדש שיוצא לשוק, באופן המושלם ביותר, על מנת להעניק הטיפול המוצלח  ביותר.

הטיפולים כוללים טיפולי פילינג עמוקים, מתיחת פנים, העלמת כתמי אקנה או פצעי אקנה, כתמי פיגמנטציה או קמטים. למעשה, כל מה שמפריע לנו בפנים שלנו, יכול להיות מטופל באמצעות מספר טיפולים במקום אחד, בסדרת טיפולים הנקבעת מראש.

טרם תחילת הטיפול מגיעים למרפאה של ד"ר לריסה ברק על מנת לקיים התייעצות לגבי סוגי הטיפולים המתאימים ביותר- בהתאם לרצונות שלנו ובהתאם לעור הפנים שלנו. הטיפול מותאם כך שיבצע את העבודה הטובה ביותר, ללא כל נזק לעור הפנים.

לאחר הטיפול אנחנו יוצאים לחיי היום יום שלנו ללא כל בעיה, עם הרגשת רעננות ושינוי בעור הפנים שלנו.

יש לזכור כי טיפולים אלו לא רק משפיעים על המראה, אלא גם על הביטחון העצמי שלנו ועל מה שאנו משדרים לעולם. כי הרגשה טובה שלנו לגבי עצמנו תוביל אותנו לחייך יותר, והסביבה שלנו תוכל להנות מאיתנו יותר.

על כן מומלץ לבצע טיפול פנים במרפאותיה של ד"ר לריסה ברק- אתם בידיים הטובות ביותר.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן