אינסטלטור אמין

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כאשר אנו מזמינים אינסטלטור שלא הזמנו אותו בעבר אנו מתמודדים עם חששות מאד גדולות כמו למשל האם אנו מתמודדים עם נוכל שינסה לגבות מחיר גבוה מידי, האם הוא ימציא תקלות רק בכדי לקחת את כספנו או שמה הוא יעשה עבודה לא מקצועית ועוד. בכדי להימנע מכל החששות הללו אנו צריכים לערוך בדיקה יסודית לאותו אינסטלטור.

קשה מאד בלי לדעת איך לזהות אינסטלטור רמאי ונוכל, בכדי לדעת האם האינסטלטור צריך לעשות זאת בכלל לפני שמזמינים אותו.
האינטרנט מספק לנו כמות בלתי סופית של מידע וידע ואנו יכולים לנצל זאת לטובתנו גם במקרה בו אנו מחפשים אינסטלטור, תוכלו להיכנס באינטרנט לאתרים אמינים של אינדקסים של אנשי מקצוע מתחום האינסטלציה ותוכלו לראות מה הדירוג של כל אינסטלטור, מה רשמו אליו בביקורות ובתגובות ואפילו ליצור קשר אם האנשים שנתנו על אותו בעל מקצוע ביקורת.

נוכל לשמוע לעצת חברים ובני משפחה ולבדוק האם למישהו שאנו מכירים יש ניסיון קודם עם אינסטלטור איכותי ומקצועי שביצע עבודה מהירה ויעילה שהחזיקה לזמן רב והתשלום שגבה הוא תשלום הגיוני.

כאשר אינסטלטור מציע לנו הצעת מחיר על התיקון של התקלה לפני שתסכימו תצטרכו להיכנס לאינטרנט לטווחי מחירים של עבודות אינסטלציה ולראות האם המחיר שהוא הציע לנו לתיקון התקלה הוא בטווח המחירים המקובל הוא שמה נפלנו על נוכל שמנסה לדרוש על תקלה קטנה ופשוטה תשלום עצום ולא הגיוני.

חשוב להיות לצד האינסטלטור כאשר הוא מבצע את הפעולה בכדי לראות שבאמת הוא מבצע עבודה איכותית ולא מזלזלת ולראות שכל החלקים נמצאים במקום בצורה טובה.

הדרך הטובה ביותר לבחור אינסטלטור זה על פי ניסיון כמה שיותר שנים בתחום האינסטלציה ככה בעל המקצוע המדובר מחזיק ביותר ידע וניסיון בתיקון של תקלות ובעיות בתחום האינסטלציה.

אינסטלטור מקצועי הוא אדם שמחויב לעבוד עשרים וארבע שעות ביממה מכיוון שתקלות ובעיות אינסטלציה אינם דברים צפויים שקורים בכל שעה ואיש מקצוע איכותי ומקצועי יספק שירות ללקוחותיו גם בשעות הלילה המאוחרות ולא ישאיר אותם חסרי אונים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן