קידום אתרים – הדרך לשערי ההצלחה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קידום אתרים - הדרך לשערי ההצלחה

מקדם אתרים טוב ומקצועי צריך לדעת איך למנף את האתר ולהביא אותו לשיפור ואיכות יותר גבוהים גם עם האתר נמצא במקום הראשון בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל.
קידום אתרים זה לא דבר צפוי וידוע מראש והוא מכיל הרבה משתנים שונים ומשונים אך מקדם האתרים מתעדכן כל הזמן וחובתו לשמור על ערניות.

גם עם המוצר שלכם הכי איכותי והכי זול שיש קידום אתרים זה הדבר שאתם צריכים בשביל למכור אותו זה למעשה מה שגורם לגולשים לראות את האתר שלכם ראשון, לדוגמא בוא ניקח חנות עם מוצר מעולה במחיר ריצפה אבל היא ממוקמת באמצע המדבר ואף אחד לא יכול לראות אותה אבל אם נשנה את המיקום שלה למיקום יותר אידיאלי ונעשה קצת פרסום כך לקוחות ימשכו לחנות הזו והרווחים של בעל העסק יעלו ולכן צריך קידום אתרים זה למעשה אותו דבר אם האתר שלכם נמצא בעמוד חמש עשרה ואף אחד לא רואה אותו זה לא שווה כלום ולכן צריך לגרום לאנשים לראות אותו ובין הראשון בעמוד הראשון לפחות בכדי להביא לגדילה משמעותית של הכנסות לעסק.

לקידום אתרים יש הרבה פרמטרים שמשפיעים אליו חלקם פחות וחלק יותר כמובן שגוגל לא דואגת להגיד לנו את זה ואנחנו צריכים לבצע ניחושים מושכלים בכדי לקדם אתר.
ללא מקדם אתרים אתם תלכו לאיבוד ברשת שעות על גבי שעות בניסיונות כושלים לקדם את האתר שלכם בצורה משמעותית, למעשה מקדם אתרים זה מקצוע מאד מסובך ולא פשוט בכלל ממש לא כל אחד יכול לעשות אותו ובטח לא אחד שהתאמן זמן רב מאד וחווה כישלונות רבים בניסיונות קידום עד שהצליח ולכן אם אינכם מקדמי אתרים מקצוענים מאד לא מומלץ לנסות לקדם את האתר לבד אלה לפנות לבן אדם שכזה.

קידום אתרים seo – קידום אתרים בגוגל נכון ואתי הוא בהחלט תהליך שלוקח זמן רב ושאף אחד לא ינסה להגיד לכם אחרת, מה שצריך למעשה לעשות זה להוציא קישורים לאתרים איכותיים, לכתוב תוכן איכותי לאתר, שינוי מבנה האתר ליותר מסודר ונוח ועוד הרבה מאד דברים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן