ביובית לפתרון שורשי העצים במערכות האינסטלציה הביוב

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ביובית - לפתרון שורשי העצים במערכות האינסטלציה הביוב

משאית האינסטלציה שמכונה ביובית נועדה לטפל בכל הבעיות היותר גדולות ומסובכות שבמערכת הביוב מכיוון שאינסטלטור לא יכול לטפל בהם כי אין לו כלים מספיק חזקים ועוצמתיים. בעייתי שורשי העצים שחודרים למערכות הביוב והאינסטלציה יכולה להוות נזק רב, לסתום את מערכת הביוב והאינסטלציה ולנקב בה חורי שיכולים לגרום לפיצוצים ובזבוז רב של מים ועוד. כאשר אנו רוצים לטפל בבעיית השורשים שחודרים למערכות הביוב והאינסטלציה אנו צריכים להזמין מיד ביובית.

שורשי העצים מחפשים דשן ומין ואת זה הם יכולים למצוא במערכת הביוב בשפע ולכן הם מגיעים לצינורות ולאט לאט חודרים אליהם, מתחילים להסתעף במערכת הביוב, מאטים את זרימת המים התקינה ולבסוף גורמים לסתימה רצינית. משאית הביובית היא משאית מאד עוצמתית שיכולה לטפל בבעיות מאד חמורות ורציניות במערכת הביוב וללא ספק בקלות תוכל הביובית לפתור את בעיית שורשי העצים וכל בעיה אחרת.

בעל מקצוע מומחה ומקצועי יחדיר מצלמה בעת סיב אופטי לצינור וכאשר הוא יגיע לשורשים שחדרו למערכת הביוב הוא ידע בדיוק היכן הם ממוקמים, יגע לאזור ועל ידי מכשיר מיוחד שמזרים מים ומפעיל פעולות חיתוך יחתוך את שורשי העצים ויפזר חומר דוחה שורשים כך שהשורשים יתרחקו מהצנרת שלכם לזמן רב. ביובית היא למעשה משאית אינסטלציה גדולה שהיא עצמה כלי עוצמתי שנותן למפעיל שלה כוח לפתור בעיות שלאינסטלטור אין כלים מספיק חזקים ועוצמתיים לפתור.

למעשה הביובית פועלת על שני עקרונות בסיסיים שאיבה ושיגור מים. על ידי מכלי מים , משאבות מיוחדות וציוד מתקדם יש לביובית יכולת לשגר מים מן צינורותיה בלחץ אדיר כך שהיא יכולה לבצע הרבה מאד פעולות כמו שטיפת קווי ביוב, שחרור סתימות ועוד. על ידי מכלי אגירה, מכשור ומשאבות מתקדמות יכולה הביובית לשאוב כמויות אדירות של נוזלים ופסולת כמו מי ביוב, מי תהום, שמנים ושומנים, פסולת כימית ועוד.

חשוב מאד לבחור אך ורק בבעל מקצוע מומחה ומקצועי בעל ניסיון רב ככל האפשר מתחום הביובית לכל תקלה במערכת הביוב במיוחד לבעיה מסובכת כמו חדירת שורשי עצים למערכת הביוב.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן