אז למה בעצם אתרי חדשות הם חשובים ?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אתרי חדשות הם דברים מאד חשובים והכרחיים מכיוון שהציבור צריך להתעדכן ולהיות מעודכן באופן פעיל בדברים שקורים במדינה כמו המושג זכות הציבור לדעת

ואיך הציבור יכול לדעת בדרך אחרת הרי כיום השימוש בעיתונים הוא כמעט אפסי ורוב השימוש שנעשה שבהם הוא בכדי לנקות חלונות ושמשות, היום כולם נמצאים ברשת ובאינטרנט וכל מידע שכל אדם צריך הוא בראש ובראשונה מחפש אותו ברחבי האינטרנט ולכן אתרי חדשות הם כל כך חשובים מכיוון שהם יכולים לספק עבור הציבור הישראלי מידע נגיש הנמצא ברחבי הרשת ועוד הגישה אליו היא גישה חינמית ולא רק שאפשר לקרוא את המידע מכל מקום ובכל זמן ובכל שעה על ידי שימוש במכשיר הסמארטפון אלה גם שלא צריך לסחוב אחרינו לכל מקום עיתון גדול ומסורבל ובאתרי החדשות אפשר להגדיל את הגופן של הכתבות ולקראות יותר ברור בניגוד לעיתונים שנכתבים בכתב מאד כתב ואנשים מבוגרים מאד מתקשים להצליח לקרוא בעיתון באופן איכותי ופעיל.

אתר חדשות הוא אתר השונה מכל אתר אחר מכיוון שכל התוכן הקיים בו הוא תוכן השונה מהקודם לו ובכל יום נוספים אל אתר החדשות כתבות וסיפורים חדשים, טריים ומעוניינים החשופים לכל הציבור העולמי וכל אחד יכול להתעדכן במידע עדכני ועכשווי באופן מהיר ובחינם.

אתרי החדשות מספקים עבור הציבור ידע וידע הוא כוח חשוב מאד לדעת ולהתעדכן בדברים שקורים במדינה שלנו ובנוסף זה מאד מעניין ויכול להעביר את הזמן ולהעשיר את הידע הכללי של כל אדם מכיוון זה מידע חדש ועכשווי שהוא לא שמע לפני כן ומאגרי המידע והידע שלו מתרחבים באמצעות אתרים החדשות שהם דבר מאד חשוב לציבור העולמי והישראלי בפרט.

אתרי חדשות מאד חשובים למדינת ישראל מכיוון שאנחנו מדינה המוקפת אויבים והתקפות ומלחמות יכולים להתרחש בכל זמן ובכל רגע נתון ובאמצעות אתרי החדשות אנחנו יכולים להיות מעודכנים במה קורה, איפה קורה מי עשה וכמה עשה ומידע כזה הוא מידע מאד חשוב והכרחי בעת תקופה של מלחמה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן