הקשר בין קוסמטיקה לעור הפנים שלנו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הקשר בין קוסמטיקה לעור הפנים שלנו

שפתיים – רובנו סבלנו מפצעונים שצצו להם ככה פתאום על עור הפנים שלנו בתקופות שונות לאורך החיים – כשאנחנו ילדים קטנים , כשאנחנו נערים – מתבגרים , כשאנחנו בשנות ה20 , 30 , 40 , 50 וכן הלאה וכן הלאה … רובנו הבנו כי מדובר במצב שלא צריך לקרות , מצב שלעיתים מכער את עור הפנים וגורם לנו , להרגיש לא נעים עם איך שאנחנו נראים ואיך אנשים רואים אותנו . וכמו שזה גורם לנו להרגיש לא נעים ולא טוב – תאי העור הפנימיים עלולים לסבול מאותה הבעיה ואף לכאוב ולהכאיב לנו .

נשירת שיער – חברות קוסמטיקה רבות הבינו כבר לפני שנים רבות , שאת אותם פצעונים , פצעים או איך שאנחנו קוראים לזה – חצ'קונים , ניתן לרפא , להעלים ולהשכיח באמצעות חומרים או מרכיבי קוסמטיקה שונים טבעיים . על מנת לטפל באזורי הפצעים באופן בטיחותי ויעיל לצד אופן מהיר במיוחד שיעלים אותם כמה שיותר מהר .

חברות קוסמטיקה ברחבי הגלובוס השקיעו מאמצים ומשאבים רבים על מנת לפתח מגוון רחב של אפשרויות קוסמטיקה שונות שיטפלו בבעיית הכתמים , פצעים וחצ'קונים שהופיעו ברחבי הפנים של בני האדם וללא ספק רואה את המטרה נגד עיניה – לפתח מוצר קוסמטיקה שיהיה כמה שיותר טבעי או אורגני ויספק כמה שיותר חומרים מזינים לעור ולפנים העור , שיוכל להעלים ולהשכיח בצורה הטובה ביותר את אותם פצעונים , כתמים או חצ'קונים , מבלי להרוס או לייצר נזק אחר בתאי הגוף הפנימיים , להסיר את הפצעונים וליהנות באמצעות החומרים שהוכנסו לתוך אותו מוצר קוסמטיקה מעור פנים בריא יותר , חלק יותר ונקי יותר .

הסרת שיער – כמו שחברות קוסמטיקה ברחבי הגלובוס פעלו למען המצאות של תמרוקי או חומרי קוסמטיקה שונים שיעזרו לפתור את הבעיה , כך ישנם מומחי קוסמטיקה שונים ברחבי העולם כולו שפעלו ועדיין פועלים על מנת לפתח עוד ועוד דרכי טיפול קוסמטיקה נרחבים על מנת לטפל באותן בעיות , רק שבאופן של פגישות טיפול באופן יותר מבוקר על ידי בעל מקצוע שהוכשר על מנת לתת מענה לצורך זה .

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן