הקשר בין קוסמטיקה לעור הפנים שלנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הקשר בין קוסמטיקה לעור הפנים שלנו

שפתיים – רובנו סבלנו מפצעונים שצצו להם ככה פתאום על עור הפנים שלנו בתקופות שונות לאורך החיים – כשאנחנו ילדים קטנים , כשאנחנו נערים – מתבגרים , כשאנחנו בשנות ה20 , 30 , 40 , 50 וכן הלאה וכן הלאה … רובנו הבנו כי מדובר במצב שלא צריך לקרות , מצב שלעיתים מכער את עור הפנים וגורם לנו , להרגיש לא נעים עם איך שאנחנו נראים ואיך אנשים רואים אותנו . וכמו שזה גורם לנו להרגיש לא נעים ולא טוב – תאי העור הפנימיים עלולים לסבול מאותה הבעיה ואף לכאוב ולהכאיב לנו .

נשירת שיער – חברות קוסמטיקה רבות הבינו כבר לפני שנים רבות , שאת אותם פצעונים , פצעים או איך שאנחנו קוראים לזה – חצ'קונים , ניתן לרפא , להעלים ולהשכיח באמצעות חומרים או מרכיבי קוסמטיקה שונים טבעיים . על מנת לטפל באזורי הפצעים באופן בטיחותי ויעיל לצד אופן מהיר במיוחד שיעלים אותם כמה שיותר מהר .

חברות קוסמטיקה ברחבי הגלובוס השקיעו מאמצים ומשאבים רבים על מנת לפתח מגוון רחב של אפשרויות קוסמטיקה שונות שיטפלו בבעיית הכתמים , פצעים וחצ'קונים שהופיעו ברחבי הפנים של בני האדם וללא ספק רואה את המטרה נגד עיניה – לפתח מוצר קוסמטיקה שיהיה כמה שיותר טבעי או אורגני ויספק כמה שיותר חומרים מזינים לעור ולפנים העור , שיוכל להעלים ולהשכיח בצורה הטובה ביותר את אותם פצעונים , כתמים או חצ'קונים , מבלי להרוס או לייצר נזק אחר בתאי הגוף הפנימיים , להסיר את הפצעונים וליהנות באמצעות החומרים שהוכנסו לתוך אותו מוצר קוסמטיקה מעור פנים בריא יותר , חלק יותר ונקי יותר .

הסרת שיער – כמו שחברות קוסמטיקה ברחבי הגלובוס פעלו למען המצאות של תמרוקי או חומרי קוסמטיקה שונים שיעזרו לפתור את הבעיה , כך ישנם מומחי קוסמטיקה שונים ברחבי העולם כולו שפעלו ועדיין פועלים על מנת לפתח עוד ועוד דרכי טיפול קוסמטיקה נרחבים על מנת לטפל באותן בעיות , רק שבאופן של פגישות טיפול באופן יותר מבוקר על ידי בעל מקצוע שהוכשר על מנת לתת מענה לצורך זה .

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן