אין אירוע שלא צריך בו שולחנות, אך כיצד נדע למצוא את השולחנות המתאימים?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אין אירוע שלא צריך בו שולחנות, אך כיצד נדע למצוא את השולחנות המתאימים?

בין אם אתם מתכננים אירוע שמוגש בו אוכל לשולחנות, או אירוע בו החלק הקולינרי מתמקד במזנון הגשה או שאין כלל אוכל באירוע – תצטרכו שולחנות. שולחנות משמשים לא רק כמקום לאכול בצורה נוחה ומסודרת, אלא גם כאשר רוצים שאנשים יישבו אחד ליד השני, ישוחחו, יקשיבו להרצאה, או יוכלו לעבור בין שולחנות עליהם מונחים מוצגים ומוצרים שונים.

באילו אירועים צריך שולחנות?

בכל האירועים בהם מגישים אוכל לשולחן, כמו בר מצווה או חתונה, צריך שולחנות. כמו כן, ישנם ירידים וכנסים בהם מספקים למשתתפים מזנון קליל בפתיחת האירוע או במהלכו ואז צריך לדאוג לשולחנות עליהם ניתן להניח את האוכל והמשקאות בצורה מסודרת. כפי שצוין קודם, ישנם אירועים בהם יש צורך בשולחנות גם ללא קשר לאוכל כלל, כמו באירוע השקת מוצר בו החברה רוצה לסדר את המוצרים על שולחנות, או בכנסים מקצועיים ושיווקיים בהם נדרש להניח עלוני מידע, פרסומים, חוברות ומוצגים נוספים. שולחנות משמשים גם להקמת דוכנים מסוגים שונים, החל מתכשיטים ועד לבגדים ומוצרי נוי לבית. כן, ללא ספק שולחנות הם מצרך חיוני בכל אירוע ולכן חשוב לדעת איך מוצאים שולחנות מתאימים לאירועים.

השכרת ציוד לאירוע

השכרת ציוד לאירועים – הדרך הטובה ביותר להשיג שולחנות לאירוע, מכל סוג שהוא, היא באמצעות חברה המספקת שירות השכרת ציוד לאירועים. שימו לב שישנן חברות המספקות רק ציוד מסוים והוא אינו כולל בהכרח גם ריהוט, לכן ודאו מראש שיש לחברה שולחנות.

נוהל ההזמנה פשוט ומהיר. מחייגים לחברה, מספרים לה בקצרה על אופי האירוע, בודקים אם התאריך פנוי ויש לה מספיק שולחנות במלאי מהסוג הרצוי, מתייעצים איתה לגבי כמויות וסוגרים את פרטי ההזמנה. בחלק מן המקרים כדאי לנסוע במיוחד למחסני החברה כדי שתוכלו להתרשם במו עיניכם מהדגמים השונים של השולחנות וממצבם.

לפני שאתם סוגרים את ההזמנה ודאו שהחברה יכולה לספק גם שירותי הובלה למקום האירוע ולאסוף את השולחנות בסיומו. זה יחסוך לכם זמן רב וגם יקל עליכם בסחיבת השולחנות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן