אין אירוע שלא צריך בו שולחנות, אך כיצד נדע למצוא את השולחנות המתאימים?

אין אירוע שלא צריך בו שולחנות, אך כיצד נדע למצוא את השולחנות המתאימים?

בין אם אתם מתכננים אירוע שמוגש בו אוכל לשולחנות, או אירוע בו החלק הקולינרי מתמקד במזנון הגשה או שאין כלל אוכל באירוע – תצטרכו שולחנות. שולחנות משמשים לא רק כמקום לאכול בצורה נוחה ומסודרת, אלא גם כאשר רוצים שאנשים יישבו אחד ליד השני, ישוחחו, יקשיבו להרצאה, או יוכלו לעבור בין שולחנות עליהם מונחים מוצגים ומוצרים שונים.

באילו אירועים צריך שולחנות?

בכל האירועים בהם מגישים אוכל לשולחן, כמו בר מצווה או חתונה, צריך שולחנות. כמו כן, ישנם ירידים וכנסים בהם מספקים למשתתפים מזנון קליל בפתיחת האירוע או במהלכו ואז צריך לדאוג לשולחנות עליהם ניתן להניח את האוכל והמשקאות בצורה מסודרת. כפי שצוין קודם, ישנם אירועים בהם יש צורך בשולחנות גם ללא קשר לאוכל כלל, כמו באירוע השקת מוצר בו החברה רוצה לסדר את המוצרים על שולחנות, או בכנסים מקצועיים ושיווקיים בהם נדרש להניח עלוני מידע, פרסומים, חוברות ומוצגים נוספים. שולחנות משמשים גם להקמת דוכנים מסוגים שונים, החל מתכשיטים ועד לבגדים ומוצרי נוי לבית. כן, ללא ספק שולחנות הם מצרך חיוני בכל אירוע ולכן חשוב לדעת איך מוצאים שולחנות מתאימים לאירועים.

השכרת ציוד לאירוע

השכרת ציוד לאירועים – הדרך הטובה ביותר להשיג שולחנות לאירוע, מכל סוג שהוא, היא באמצעות חברה המספקת שירות השכרת ציוד לאירועים. שימו לב שישנן חברות המספקות רק ציוד מסוים והוא אינו כולל בהכרח גם ריהוט, לכן ודאו מראש שיש לחברה שולחנות.

נוהל ההזמנה פשוט ומהיר. מחייגים לחברה, מספרים לה בקצרה על אופי האירוע, בודקים אם התאריך פנוי ויש לה מספיק שולחנות במלאי מהסוג הרצוי, מתייעצים איתה לגבי כמויות וסוגרים את פרטי ההזמנה. בחלק מן המקרים כדאי לנסוע במיוחד למחסני החברה כדי שתוכלו להתרשם במו עיניכם מהדגמים השונים של השולחנות וממצבם.

לפני שאתם סוגרים את ההזמנה ודאו שהחברה יכולה לספק גם שירותי הובלה למקום האירוע ולאסוף את השולחנות בסיומו. זה יחסוך לכם זמן רב וגם יקל עליכם בסחיבת השולחנות.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות יוקרה ממש שווים אדיבים עם הנכונות והרצון שתיהנו מהאיכות
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן