כתמים משונים בגוונים שונים על עורם של אנשים מבוגרים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

חשוב לומר כי כיום אנו מכירים את מושג הפיגמנטציה בתור פיגמנט אשר פירושו צבע מסוים. על כן במידה ואתם נתקלים בכתמי עור בצבעים שונים כנראה שמדובר באפשרות זו - פיגמנטציה. כתמים אלה יכולים להופיע על כולנו אך על פי רוב מופיעים יותר על עורם של אנשים מבוגרים.

חשוב לדעת כי כתמי הפיגמנטציה פוגעים רבות באנשים אשר נחשפים רבות לקרני השמש החמה ללא כל אמצעי מיגון איכותי וטוב. במידה ואתם מעוניינים לשזף את צבע עורכם תוכלו לעשות זאת בדרכים בריאות ללא פגיעה ישירה וחמורה בבריאות העור שלכם. חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה עלולים להביא ללא מעט בעיות עור שונות כמו כתמי עור כמובן, קמטים מוקדמים בעורכם ועוד. במידה ואתם מבחינים בהופעתם של כתמים אלה על עורכם תוכלו לפנות אל עבר מכוני הקוסמטיקה השונים על מנת לקבל טיפולים איכותיים ויעילים במיוחד.

טיפולים בכתמים המופיעים על עורם של לא מעט מבוגרים כיום

כפי שציינו לעיל כתמים אלה מופיעים כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת של קרני השמש. בשל העובדה כי על פי רוב אנשים מבוגרים נחשפו ליותר קרני שמש בצורה בלתי מבוקרת הם מכירים את הבעיה מקרוב יותר.

חשוב לדעת כי כתמים אלה נגרמים כתוצאה ישירה של שינוי בכמות המלנין אשר מצויה בגופנו. כמות המלנין מחולקת באופן שווה בין כל חלקי גופנו כך שהיא מאזנת את פיגמנט עורנו בצורה אחידה ומסודרת. במידה וקיים שינוי מסוים בכמות המלנין יחול שינוי מסוים בפיגמנט עורנו באזור זה.

עלייה או ירידה של כמות המלנין בגופנו

כפי שציינו לעיל המלנין הוא האחראי על פיגמנט העור שלכן כך שבמידה ואנו מבחינים בשינוי פיגמנט סביר להניח כי הוא נובע משינוי בכמות המלנין באזור זה. לתופעה זו קוראים פיגמנטציה ובה ניתן לטפל כיום על ידי טיפולי פילינג שונים אשר יסייעו לכם לקלף את שכבות העור החיצונות והפגועות.

כתמי עור שונים מופיעים פעמים רבות על עורם של מבוגרים רבים. כיום ישנה דרך מאוד פשוטה לטפל בנושא על ידי טיפולי פילינג אשר יעודדו את שכבות העור החיצונות שלכם לנשור.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן