מה היא מזותרפיה?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מה היא מזותרפיה? לשם מה משמשת? למי יכולה להועיל? איפה מבצעים את הפרוצדורה?

המזותרפיה היא פרוצדורה רפואית שהומצאה אי שם בשנות ה-50.

מה היא המזותרפיה?

מדובר בשיטה של החדרת בוטוקס לשכבות העור התחתונות, המכילה חומצות, מינרלים וויטמינים המיטיבים עם העור, כך שהחדרת הבוטוקס נעשת באופן בריא, שמקנה לעור מראה בריא וגמיש.

למעשה, מדובר בשיטה המונעת הגעה לחדר הניתוח לביצוע ניתוח פלסטי.

הטיפול מתבצע בקליניקה של הרופא, ללא כל צורך בהרדמה מוקדמת. הטיפול עשוי להיות מעט לא נעים או מעט כואב, אך הוא קצר באופן יחסי ואורך בין 15 ל-30 דקות, ולאחריו, המטופל או המטופלת קמים מכיסא הטיפולים כאילו דבר לא קרה.

התופעות לוואי של הטיפול הן מינימליות, עליהן מודיע הרופא טרם תחילת הטיפול.

מה מטרת טיפול המזותרפיה? למה הוא משמש?

טיפול המזותרפיה מיועד למספר טיפולים- הצרת היקפים, משמע הפחתת איזורי שומן, כמו גם טיפול בצלוליט.

באיזור הפנים, מסייעת המזותרפיה לטיפול בקמטים באיזור הלחיים, סנטר, צוואר ועיניים. כמו כן, מסייע בנשירת שיער.

הטיפולים של מזותרפיה צריכים להתבצע על ידי רופא מומחה בתחום, אחרת התוצאות עשויות להיות גרועות, או חלילה עשויה להווצר פגיעה.

יש לזכור כי בדומה לניתוח, מדובר בטיפולים לטווח הרחוק, על כן יש לבצע את הטיפולים מההתחלה ועד הסוף. במרבית המקרים, מדובר ברצף של 8 עד 12 טיפולים, כאשר כל טיפול אורך בממוצע כ-20 דקות. הטיפולים מחזיקים מעמד בין 4 חודשים לשנה, תלוי בטיפול, באינטנסיביות שלו וכן באיזור בגוף בו בוצע.

יש לזכור כי כמו בכל טיפול, יש לבצע פעולות על מנת לשמר את הטיפול שבוצע. למשל, אם בוצע טיפול להעלמת הצלוליט, יש להמשיך לבצע כושר גופני על מנת שהצלוליט לא ישוב. כך גן לגבי המסת שומן או הצרת היקפים.

לגבי טיפולים שבוצעו בפנים, מומלץ להשתמש בקרמים שהומלצו על יד הגורם הרפואי שביצע לך את הפרוצדורה, על מנת לשמור על עור פנים גמיש ונעים.

כמו כן, מומלץ לשוב לטיפול המשך בזמן שנקבע על ידי הרופא המטפל שלך. בהצלחה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן