מה היא מזותרפיה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מה היא מזותרפיה? לשם מה משמשת? למי יכולה להועיל? איפה מבצעים את הפרוצדורה?

המזותרפיה היא פרוצדורה רפואית שהומצאה אי שם בשנות ה-50.

מה היא המזותרפיה?

מדובר בשיטה של החדרת בוטוקס לשכבות העור התחתונות, המכילה חומצות, מינרלים וויטמינים המיטיבים עם העור, כך שהחדרת הבוטוקס נעשת באופן בריא, שמקנה לעור מראה בריא וגמיש.

למעשה, מדובר בשיטה המונעת הגעה לחדר הניתוח לביצוע ניתוח פלסטי.

הטיפול מתבצע בקליניקה של הרופא, ללא כל צורך בהרדמה מוקדמת. הטיפול עשוי להיות מעט לא נעים או מעט כואב, אך הוא קצר באופן יחסי ואורך בין 15 ל-30 דקות, ולאחריו, המטופל או המטופלת קמים מכיסא הטיפולים כאילו דבר לא קרה.

התופעות לוואי של הטיפול הן מינימליות, עליהן מודיע הרופא טרם תחילת הטיפול.

מה מטרת טיפול המזותרפיה? למה הוא משמש?

טיפול המזותרפיה מיועד למספר טיפולים- הצרת היקפים, משמע הפחתת איזורי שומן, כמו גם טיפול בצלוליט.

באיזור הפנים, מסייעת המזותרפיה לטיפול בקמטים באיזור הלחיים, סנטר, צוואר ועיניים. כמו כן, מסייע בנשירת שיער.

הטיפולים של מזותרפיה צריכים להתבצע על ידי רופא מומחה בתחום, אחרת התוצאות עשויות להיות גרועות, או חלילה עשויה להווצר פגיעה.

יש לזכור כי בדומה לניתוח, מדובר בטיפולים לטווח הרחוק, על כן יש לבצע את הטיפולים מההתחלה ועד הסוף. במרבית המקרים, מדובר ברצף של 8 עד 12 טיפולים, כאשר כל טיפול אורך בממוצע כ-20 דקות. הטיפולים מחזיקים מעמד בין 4 חודשים לשנה, תלוי בטיפול, באינטנסיביות שלו וכן באיזור בגוף בו בוצע.

יש לזכור כי כמו בכל טיפול, יש לבצע פעולות על מנת לשמר את הטיפול שבוצע. למשל, אם בוצע טיפול להעלמת הצלוליט, יש להמשיך לבצע כושר גופני על מנת שהצלוליט לא ישוב. כך גן לגבי המסת שומן או הצרת היקפים.

לגבי טיפולים שבוצעו בפנים, מומלץ להשתמש בקרמים שהומלצו על יד הגורם הרפואי שביצע לך את הפרוצדורה, על מנת לשמור על עור פנים גמיש ונעים.

כמו כן, מומלץ לשוב לטיפול המשך בזמן שנקבע על ידי הרופא המטפל שלך. בהצלחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן