מתי הכי מומלץ לערוך הדברה ?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מתי הכי מומלץ לערוך הדברה?

הקיץ היא עונה של כיף בילויים, שמש וים וכמובן חופש גדול לילדים כך שכל המשפחה יוצאת לחופשות ופעילויות רבות אך לצערנו הקיץ הוא גם התקופה בשנה שבה המזיקים מתרבים והם פולשים לביתנו.

כדי להימנע ממזיקים לא רצויים צריך להזמין מדביר עוד בתחילת הקיץ ואפילו כבר באביב ולא לחכות לאמצע הקיץ שהבית כבר יהיה מלא במזיקים שונים ועדיף להקדים תרופה למכה.

ההדברה היא דבר שאפשרי לעשות לכל מזיק באשר הוא כמו חולדות, חרקים, זוחלים, פשפשים, נמלים ואפילו הרחקה של מזיקים שאנחנו לא רוצים להדביר כמו יונים או בעלי כנף אחרים.
ארץ ישראל היא מקום בעל מזג אוויר ים תיכוני ולצערנו את מזג האוויר הזה אוהבים מאד המזיקים ובכל רחבי הארץ בתקופות שונות של השנה יש התרבות מואצת של מזיקים ולכל אזור יש את המזיקים שמכים בו בכמות גדולה.

הדברה היא לא דבר שסובל דיכוי ועדיף לעשות אותה בכל תקופה ידוע מראש עדיף קצת לפני שיתחיל הקיץ בכדי למנוע חדירה של מזיקים לביתכם כמובן שיש צורך חשוב בשמירה על ניקיון והיגיינה מכיוון שמזיקים נמשכים ללכלוך, זוהמה ושאריות מזון וכדומה.

במקרים שבהם אנו מזהים כל סוג מזיק באשר הוא בכל ימות ועונות השנה יש לחייג מיד למדביר או חברת הדברה מקצועיים ומומחים שיגיעו מהר ככל האפשר בכדי להדביר ולחסל את המזיקים הלא רצויים בביתכם.

הדברה היא לא דבר כל כך פשוט שכל אחד יכול לעשות ולמעשה עוברים הכשרה וקורסים של לפחות שמונה חודשים בכדי להפוך למדבירים מקצועיים ומקבלים תעודה מטעם המשרד לאיכות הסביבה.
ההדברה נעשית על ידי שימוש בחומרים כימים מסוכנים ולכל מזיק יש את חומרי ההדברה המיועדים לו ולכן מדביר מקצועי שלמד באילו חומרים יש להשתמש ועל איזה מזיק יהיה הבחירה הנכונה ובנוסף חומרי ההדברה הם דבר מסוכן שיכול לסכן בריאות וחיי אדם ושאר בעלי חיים ולכן חשוב מאד שההדברה תתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה ומומחה בתחום שנושא עמו תעודות תקפות להדברה של אותו מזיק.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן