קלנועית – מגוון עשיר של דגמים בהרכבה אישית

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

חשוב לומר כי אנו מכירים מזה שנים רבות את הקלנועית החשמלית. אך בשנים האחרונות ניתן לראות את התפתחות הענף כך שכיום אנו רואים לא מעט אנשים אשר בולרים להשאיר את כלי הרכב הפרטי בחניה הבעייתית ולהתנייד על ידי קלנועית בכל רחבי העיר. חשוב לומר כי במידה וגם אתן מעוניינים בכלי התחבורה החשמלי חשוב להכיר את שלל היתרונות והשיפטרים מהשנים האחרונות.

כלי תחבורה שונים זה מזה בכמה פרמטרים עיקריים

כיום אנו רואים מגוון עשיר של כלי תחבורה אלה אשר נעים על ידי חשמל בלבד. מגוון האפשרויות מתבטא ביכולות בחירה בין צבעים שונים, גדלים שונים, עוצמות שונות וטווחי נסיעה שונים. כמובן שבים כלל הדגמים ישנם לא מעט שינויים בעלויות אך בהתחשב בעובדה כי מחיר הקניה הוא הסכום היחיד אותו תדרשו לשלם על הקלנועית החשמלית ניתן לומר ללא ספק כי השינויים בין הדגמים זניחים לחלוטין.

תנועה חשמלית ללא עלויות דלק כלל

תחילה חשוב להזכיר כי קלנועית היא כלי תחבורה חשמלי אשר נע על ידי חשמל בלבד. על כן תוכלו לנןע טווחי נסיעה ארוכים במיוחד ללא כל צורך לשלם על מילוי הדלק. כיום אנו רואים כי מחירי הדלק רק הולכים ועולים וישנם לא מעט אנשים אשר נאלצים לשלם עד אלפי שקלים מידי חודש על הוצאות דלק בלבד! על כן חשוב להבהיר כי כלי תחבורה זעיר זה לא יאלץ אתכם בהוצאות שוטפות כמעט בכלל.

התאמה של כלי תחבורה זה עבורכם ישפר משמעותית את נוחות הנסיעה וכן את בטיחותה

במידה ואתם מעוניינים בכלי תחבורה מותאם אישית עבור הצרכים שלכם, יצרני כלי התחבורה הללו פתחו את האפשרות להרכיב את הכלי האידיאלי עבורכם על פי טעמכם האישי. כיום ניתן לבחור בים שלל אפשרויות של צבעים שונים, עיצוב שונה, כמובן כיסאות ישיבה שונים ועוד.

במידה ואתם יודעים כי אתם סובלים מבעיות גב, אתם יכולים להגיע לבחור את המושב הנוח והטוב ביותר עבור הבעיה שלכם על מנת שתוכלו לנוע טווחי נסיעה ארוכים בנולות המרביתת כמו כן חשוב לומר כי תוכלו לבחור את אפשרות ההיגוי הנוחה ביותר עבורכם למען בטיחות הנסיעה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן