מכונית חשמלית \ רכב חשמלי – המלצות על יבואנים לרכבים

מבלי לשים לב, עולם המכוניות החשמליות תופס תאוצה, בשקט בשקט אך במהירות גדולה. יותר ויותר אנשים מבינים את התועלת שבהתנהלות במכונית חשמלית אל מול המכונית הרגילה, הן אם מדובר בחיסכון כספי עצום, הן אם מדובר בעלות התחלתית מופחתת או הן אם מדובר בתחזוקה קלה ונוחה.

המכונית החשמלית מוצרת בשנים האחרונות את מקומה בערים הגדולות, כמו גם במושבים קטנים או בקיבוצים.

המכונית החשמלית משמשת אנשים שפשוט מעוניינים ברכב נוח יותר ונעים יותר לתפעול וכבר מאסו מהתנהלות ברכב משפחתי גדול שהינו בעל עלויות גדולות באופן מהותי כמו גם יותר פעמים רבות קושי במציאת חניה.

כמו כן, משמשת אנשים מבוגרים שמפחדים או אינם מעוניינים לעלות על רכב רגיל, שכן איננו נמצא בשימוש יותר.

אנשים מבוגרים לעיתים מפאת גילם מצמצמים את טווח הנסיעה שלהם, בעיקר לסידורים ברחבי מקום המגורים שלהם וביקור של ילדיהם או נכדיהם. על כן, התנהלות ברכב רגיל עשויה רק להעמיס עליהם, כמו גם שהעלויות של רכב רגיל גבוהות בגלל התפעול שלהן- תדלוק, ביטוחים שונים וחידוש טסטים ורישיונות, וזאת עוד ללא כל תקלות המופיעות ברכב רגיל מדיי פעם.

המכונית החשמלית מעניקה שקט- תרתי משמע. מעבר לכך שהיא נוסעת בשקט רב יותר לעומת מכונית רגילה, היא לא דורשת תחזוקה מיוחדת.

כלומר העלות שלה היא הרכישה החד פעמית שלה, כאשר ניתן להוסיף לה כמובן מספר ביטוחים קטנים רק ליתר ביטחון, אך מעבר לכך- אין עליה כל הוצאה. התפעול שלה הוא באמצעות בטריות המובילות חשמל, כך שכל שצריך לעשות הוא להטעין אותה ובכך למעשה מתנהל ה"תדלוק" שלה.

מכונית חשמלית הינה נוחה וקלה ביותר לתפעול.

למי שגר במושב או בקיבוץ, מומלץ עד מאוד להתנהל עם מכונית חשמלית, שכן מצמצמת את זמן הנסיעה כיוון שלא דורשת התברברות מיותרת על חניה.

מכונית חשמלית עשויה לשמש גם מפעלים גדולים בהם העובדים צריכים להגיע ממקום למקום- במידה ומבוצע שימוש במכונית חשמלית, נחסך זמן רב ומיותר וכתוצאה מכך- גם כסף רב.

מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן