נהג מערבל בטון דרס למוות אישה בת"א

הקטל בכבישים אינו מפסיק להכות. ביום שלישי 5.2.19 נסע בצומת שבין הרחובות יגאל אלון ונחלת יצחק בתל אביב נהג מערבל בטון, ודרס למוות אישה בת 78. יש לציין כי התאונה התרחשה בצומת מרומזר ונסיבותיה המפורטות עדיין אינן ברורות.

זמן קצר לאחר התאונה זומנו לזירת האירוע פרמדיקים וחושבים של מד"א וכן רופאה שהייתה בקרבת מקום, אולם בעקבות הפגיעה הרב מערכתית שחוותה ובאישור הרופאה, מותה של הולכת הרגל נקבע בו במקום. יש לציין כי פגיעות מסוג שכזה אינן שכיחות באופן יחסי, אולם בעת התקלות בין הולך רגל למשאית מסחרית וודאי במשקל רב כל כך כמו במקרה הזה, סיכוייו של הולך הרגל להינצל הם נמוכים מאד.

תאונות בתוך העיר

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מזהירה לא פעם מפני תאונות דרכים המתרחשות בנסיבות שכאלה, שכן לא מדובר בתאונה בצומת מחוץ לעיר או חלילה בעקיפה מסוכנת שבוצעה בכביש מהיר, אלא בנסיעה עירונית שסביר להניח כי מהירותה לא הייתה גבוהה כלל.

בהרבה מאד מקרים של תאונות דרכים פנים עירוניות מדובר למעשה בחוסר תשומת לב של הנהג – כאשר לרוב הסיבה המרכזית לכך היא עיסוק בטלפון לצורך שיחה, או חמור מכך כדי לשלוח הודעה. גורמים נפוצים נוספים העשויים להוביל לחוסר ערנות ושליטה על ההגה הם עישון והתעסקות בסיגריות לפניו או אחריו, וכמובן העדר שעות שינה המוביל לעייפות ואף להירדמות על ההגה, בעיה הנפוצה מאד בעיקר בקרב נהגי משאית ורכבי הובלה.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון אידיאליים עבור משפחות וזוגות צעירים אמינים עם וותק

איך למנוע את התאונה הבאה?

מעבר להגברת האכיפה בדרכים והפיקוח על תנאי עבודה יאותים לנהגי המשאיות, יש לדאוג לכך שגם הולכי הרגל יישמעו להנחיות הבטיחות ולא יחצו את הכביש כאשר הרמזור אדום. מבלי להסיק דבר על התאונה בתל אביב (שכן פרטיה עדיין אינם ידועים) וכדי להגביר את בטיחותם האישית של כלל תושבי ישראל, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מדגישה שוב את החשיבות להישמע לתמרורי האזהרה ולרמזורים בצמתים, ובמקרה של חציית אדם מבוגר יש לוודא כי הוא ער למתרחש ומסוגל לחצות את הכביש בכוחות עצמו ובאופן עצמאי.

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדין
שתפו בוואטסאפ
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן