שיטה חדישה, נעימה וידידותית לשיפור הויזואליות

ישנם אנשים שלא משנה מה יעשו, מה יאכלו ומה הגוף שלהם יעבור במהלך חייהם, בין אם מדובר בהיריונות, שינויים תזונתיים קיצוניים או חלילה תקופת חולי ארוכה- הגוף שלהם ישאר במימדים שלו. כלומר הם לא יעלו במשקל, לא ירדו יותר מדיי, וגם אם יהיה איזה שהוא שינוי קיצוני- הגוף שלהם יחזור למימדים הקבועים שלו מהר מאוד.

לעיתים מדובר בעניין של גנטיקה ממש טובה או פשוט בגוף מסויים.

יחד עם אלה- גם הגיל מוביל את התוצאות שלו. חילופי החומריים שהיו לנו בגיל 18, הוא לא חילוף החומרים שיש לנו בגיל 30 או חילוף החומרים שיש לנו בגיל 60. בכל פעם, חילוף החומרים בגוף מאט יותר ויותר, כאשר מאכלים שיכולנו להכיל ולעכל במהירות בגילאים צעירים יותר, כשהגוף מתבגר, לגוף לוקח יותר זמן לעכל, וכתוצאה מכך- מושפע המשקל.

מצבים אלו ניתן לפתור לעיתים באמצעות ספורט, או שינוי תזונתי. אך לעיתים, השינוי הוא כל כך איטי, עד כדי כך שבכלל לא מתרחש, ואנחנו מתוסכלים ומושפעים מכך רבות במובן הנפשי.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המומלצים ביותר מיומנים במתן מגוון שירותים שינעימו את השהות של אורחי

אפשרות מאוד טובה לסייע לגוף שלנו וגם לנו הוא טיפול של הקפאת שומן בקור, אצל המומחית מזה 30 שנה בתחום הרפואה האסטטית- ד"ר לריסה ברק.

מה הוא טיפול הקפאת שומן בקור?

למעשה מדובר בטיפול חדשני לחלוטין, הנצמד לאיזור המבוקש ממנו אנו רוצים להסיר את השומן, באמצעות ואקום, מצמצם את תאי השומן בגוף. למעשה הואקום "שותה" את התאים השומניים באמצעות טמפרטורה נמוכה מאוד.

 

מדוע לבחור בטיפול הקפאת שומן בקור?

מדובר בטיפול מהיר יחסית, ללא כל כאבים מיותרים, ללא הרדמה וללא שאיבת שומן- פעולה שעשויה לכאוב ובעלת זמן החלמה ארוך יחסית. בטיפול זה מגיעים למרפאה, מבצעים את הטיפול, מקבלים תוצאות מיידיות וחוזרים לחיים השגרתיים עם מצב רוח טוב ורצון עז לקנות בגדים חדשים!

הטיפול מבוצע אצל המומחית מספר אחת בתחום, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהגוף שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר. כי לכם ולגוף שלכם מגיע הטוב ביותר!

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן