שיטה חדישה, נעימה וידידותית לשיפור הויזואליות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ישנם אנשים שלא משנה מה יעשו, מה יאכלו ומה הגוף שלהם יעבור במהלך חייהם, בין אם מדובר בהיריונות, שינויים תזונתיים קיצוניים או חלילה תקופת חולי ארוכה- הגוף שלהם ישאר במימדים שלו. כלומר הם לא יעלו במשקל, לא ירדו יותר מדיי, וגם אם יהיה איזה שהוא שינוי קיצוני- הגוף שלהם יחזור למימדים הקבועים שלו מהר מאוד.

לעיתים מדובר בעניין של גנטיקה ממש טובה או פשוט בגוף מסויים.

יחד עם אלה- גם הגיל מוביל את התוצאות שלו. חילופי החומריים שהיו לנו בגיל 18, הוא לא חילוף החומרים שיש לנו בגיל 30 או חילוף החומרים שיש לנו בגיל 60. בכל פעם, חילוף החומרים בגוף מאט יותר ויותר, כאשר מאכלים שיכולנו להכיל ולעכל במהירות בגילאים צעירים יותר, כשהגוף מתבגר, לגוף לוקח יותר זמן לעכל, וכתוצאה מכך- מושפע המשקל.

מצבים אלו ניתן לפתור לעיתים באמצעות ספורט, או שינוי תזונתי. אך לעיתים, השינוי הוא כל כך איטי, עד כדי כך שבכלל לא מתרחש, ואנחנו מתוסכלים ומושפעים מכך רבות במובן הנפשי.

אפשרות מאוד טובה לסייע לגוף שלנו וגם לנו הוא טיפול של הקפאת שומן בקור, אצל המומחית מזה 30 שנה בתחום הרפואה האסטטית- ד"ר לריסה ברק.

מה הוא טיפול הקפאת שומן בקור?

למעשה מדובר בטיפול חדשני לחלוטין, הנצמד לאיזור המבוקש ממנו אנו רוצים להסיר את השומן, באמצעות ואקום, מצמצם את תאי השומן בגוף. למעשה הואקום "שותה" את התאים השומניים באמצעות טמפרטורה נמוכה מאוד.

 

מדוע לבחור בטיפול הקפאת שומן בקור?

מדובר בטיפול מהיר יחסית, ללא כל כאבים מיותרים, ללא הרדמה וללא שאיבת שומן- פעולה שעשויה לכאוב ובעלת זמן החלמה ארוך יחסית. בטיפול זה מגיעים למרפאה, מבצעים את הטיפול, מקבלים תוצאות מיידיות וחוזרים לחיים השגרתיים עם מצב רוח טוב ורצון עז לקנות בגדים חדשים!

הטיפול מבוצע אצל המומחית מספר אחת בתחום, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהגוף שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר. כי לכם ולגוף שלכם מגיע הטוב ביותר!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן