התייאשת מחדר כושר? נסה את השיטה החדשה של הורדת שומן על ידי חבישות!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

שיטות רבות ומגוונות קיימות להורדת שומן. בין אם מדובר בטיפול חשמלי, בין אם מדובר בטיפול בקור, בניתוחים פלסטיים או בשאיבת שומן.

כל אלו הם לרוב טיפולים חודרניים ולא נעימים, העלולים לכלול במסגרתם גם חוסר נוחות וכאבים.

הורדת שומן לעיתים יכולה להתקיים על ידי דיאטות מסויימות, שינוי תזונתי או ביצוע כושר באופן קבוע מספר פעמים בשבוע או באופן יום יומי.

עם זאת, לעיתים מגיעים לגיל מסויים, בו כבר קשה מאוד עד כמעט בלתי אפשרי להוריד את השומנים באופן עצמאי, ויש צורך להעזר בגורם חיצוני נוסף.

במקרה זה- הורדת שומן על ידי חבישות בשדרות.

מדובר בשיטה חדישה ביותר, המבוצעת במרפאות של ד"ר לריסה ברק, המומחית מספר אחת לטיפולי אסתטיקה.

השיטה מיועדת להסרת שומנים, כאשר מדובר בשיטה לא חודרנית, ידידותית, נעימה, ובסיום שלה

 ניתן לשוב לשיגרת החיים ללא כל בעיה- וללא כל שומנים מיותרים.

את הטיפול של הורדת שומנים על ידי חבישות בשדרות, מומלץ לבצע אצל המומחים ביותר. הטיפול יכול להתבצע בייעילות ובמהירות, אך גם יכול להסתיים ללא כל תוצאות.

הורדת שומנים על ידי חבישות בשדרות הינו טיפול יעיל, פרקטי ומהיר, כאשר התוצאות הן מידיות, ונמשכות לאורך זמן.

חידוש הטיפול יכול להערך לאחר מספר רב של חודשים, ואפילו כשנה או יותר.

עם זאת, לאחר טיפול בהורדת שומן על ידי חבישות בשדרות, יש להקפיד לשמור על תזונה נכונה, כמו גם על הנעת הגוף על ידי כושר.

מומלץ כמה שיותר להמנע ממאכלים שומניים, ולהשמע להוראות המרפאה.

מתלבט/ מתלבטת אם טיפול הורדת שומן על ידי חבישה בשדרות מתאים לכם?

תמיד ישנה האפשרות להגיע למרפאה לאסתטיקה על מנת לקיים התייעצות מול המומחים במרפאה, במטרה להתאים את הטיפול הנכון ביותר עבורכם ועבור המיקום בגוף אותו אתם מעוניינים לשפר.

הורדת שומן על ידי חבישה בשדרות- הטיפול הנכון והיעיל ביותר לשומנים שלך.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן