שינוי משמעותי בכמות המלנין בגופנו עלולה לגרום להופעתם של כתמים בלתי מזוהים על עורנו

אנשים רבים מגיעים אל עבר מכוני הקוסמטיקה השונים יל מנת להתמודד עם כתמי שמש. חשוב לומר כי כתמים אלה על פי רוב יהיה בהירים יותר מצבע כל שאר הגוף ולעיתים אף כהים יותר. כתמים אלה יכולים להופיע על גופנו בכל אזור ובכל גודל ועל כן חשוב מאוד להקפיד להתמגן מפני קרני השמש במטרה להצליח להתגבר על הכתמים הללו.

כתמי שמש מופיעים על עורנו כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה ללא אמצעים מקדמי הגנה כלל. על כן ניתן לומר כי על פי רוב כתמים אלה מופיעים דווקא באזורים החשופים ביותר. לכן אנו רואים כיום אנשים רבים אשר בוחרים להגיע אל עבר מכוני הקוסמטיקה השונים על מנת לקבל טיפול יעיל אשר יסייע להעלים את הכתמים המוזרים אשר הופיעו על עורם.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות יוקרה המשתייכים לקבוצת מלונות היוקרה של ישראל המשתייכים לקבוצת מלונות

שינוי בכמות המלנין

חשוב לומר כי בגופנו קיים חומר הנקרא מלנין. חומר זה מצוי בגופנו בכמות שווה ומעניק פיגמנט לעורנו במידה וכמות המלנין בגופנו תשתנה בעקבות חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש כתמי שמש יופיעו על עורנו. במידה וכמות המלנין תגדל כתוצאה לחשיפה הבלתי מבוקרת לקני השמש צבע עורנו באזור מסוים זה יהיה כהה יותר מכל שאר גופנו וכן להיפך, במידה וכמות המלנין בגופנו תקטן אותו אזור יראה לנו כבהיר יותר מצבע כל שאר עורנו. על כן חשוב לומר כי במידה ואתם נוהגים להשתזף שעות ארוכות תחת קרני השמש הקופחת חשוב שתעשו זאת בצורה נבונה על ידי מריחת אמצעים מקדמי הגנה.

הטיפול הטוב ביותר

חשוב לומר כי כיום ישנם לא מעט טיפולים אשר יכולים לסייע לכם להתגבר על בעיה זו. הטיפול הטוב ביותר הוא טיפול פילינג אשר במסגרתו שכבת העור החיצונות מתקלפות ומוחלפות בשכבות עור  חדשות ורעננות הרבה יותר.

ניתן לומר כי בעיה זו של כתמים אשר מופיעים לפתע על עורכם מגרמת כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש. על כן חשוב מאוד להימנע ככל הניתן מחשיפה של זמן ממושך ללא אמצעי הגנה למען בריאות העור שלכם.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן