שינוי משמעותי בכמות המלנין בגופנו עלולה לגרום להופעתם של כתמים בלתי מזוהים על עורנו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אנשים רבים מגיעים אל עבר מכוני הקוסמטיקה השונים יל מנת להתמודד עם כתמי שמש. חשוב לומר כי כתמים אלה על פי רוב יהיה בהירים יותר מצבע כל שאר הגוף ולעיתים אף כהים יותר. כתמים אלה יכולים להופיע על גופנו בכל אזור ובכל גודל ועל כן חשוב מאוד להקפיד להתמגן מפני קרני השמש במטרה להצליח להתגבר על הכתמים הללו.

כתמי שמש מופיעים על עורנו כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה ללא אמצעים מקדמי הגנה כלל. על כן ניתן לומר כי על פי רוב כתמים אלה מופיעים דווקא באזורים החשופים ביותר. לכן אנו רואים כיום אנשים רבים אשר בוחרים להגיע אל עבר מכוני הקוסמטיקה השונים על מנת לקבל טיפול יעיל אשר יסייע להעלים את הכתמים המוזרים אשר הופיעו על עורם.

שינוי בכמות המלנין

חשוב לומר כי בגופנו קיים חומר הנקרא מלנין. חומר זה מצוי בגופנו בכמות שווה ומעניק פיגמנט לעורנו במידה וכמות המלנין בגופנו תשתנה בעקבות חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש כתמי שמש יופיעו על עורנו. במידה וכמות המלנין תגדל כתוצאה לחשיפה הבלתי מבוקרת לקני השמש צבע עורנו באזור מסוים זה יהיה כהה יותר מכל שאר גופנו וכן להיפך, במידה וכמות המלנין בגופנו תקטן אותו אזור יראה לנו כבהיר יותר מצבע כל שאר עורנו. על כן חשוב לומר כי במידה ואתם נוהגים להשתזף שעות ארוכות תחת קרני השמש הקופחת חשוב שתעשו זאת בצורה נבונה על ידי מריחת אמצעים מקדמי הגנה.

הטיפול הטוב ביותר

חשוב לומר כי כיום ישנם לא מעט טיפולים אשר יכולים לסייע לכם להתגבר על בעיה זו. הטיפול הטוב ביותר הוא טיפול פילינג אשר במסגרתו שכבת העור החיצונות מתקלפות ומוחלפות בשכבות עור  חדשות ורעננות הרבה יותר.

ניתן לומר כי בעיה זו של כתמים אשר מופיעים לפתע על עורכם מגרמת כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש. על כן חשוב מאוד להימנע ככל הניתן מחשיפה של זמן ממושך ללא אמצעי הגנה למען בריאות העור שלכם.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן