הקפידו להימנע מחשיפה בלתי מבוקרת לקני השמש !

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אנשים רבים כיום בוחרים לשזף את עור גופם תחת קרני השמש החמה שעות ארוכות על מנת לקבל גוון עור שזוף. חשוב לדעת כי גוון עור שזוף זה אשר מגיע כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה מסכן משמעותית את בריאות העור שלכם. אחד הגורמים העיקריים לרוב ככל בעיות העור השונות היא השמש החמה אשר מכה על עורכם שעות ארוכות ללא כל תכשיר מקדם הגנה.

חשוב לדעת כי קרני השמש יכולים להשפיע רבות על בריאות העור שלכם. אנשים רבים סובלים מבעיה הנקראת כתמי שמש, קמטוטי הבעה אזר מגיעים טרם זמנם ועוד. על כן במידה ואתם נחשפים לקרני השמש החמה הקפידו להימרח באמצעים מקדמי הגנה על מנת לשמור על בריאות העור שלכם.

כתמים משונים בגדלים ובגוונים שונים

כפי שציינו לעיל קרני השמש החמה מסוגלים לפגוע רבות בבריאות העור שלכם. על כן במידה ואתם נחשפים שעות ארוכות לקרני השמש החמה בימי הקיץ סביר להניח שאתם נמצאים בסיכון ממשי לתופעה הרפואית הנקראת כתמי שמש.

כתמי שמש הם כתמים בגדלים שונים אשר מופיעים יל עורכם. חשוב לומר כי כתמים אלה נוצרים כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש אשר משפיעה על כמות המלנין המצויה בגופכם. כאשר חל שינוי בכמות המלנין אשר אחרי על פיגמנט העור שלכם נוצרים מעין כתמי עור בלתי מזוהים.

הטיפול הטוב ביותר להעלמת הכתמים

על פי רוב הכתמים השונים יופיעו במקומות אשר היו חשופים לקרני השמש. אזורים אלה על פי רוב חשופים ועל כן אנשים רבים מגיעים אל עבר מכוני הקוסמטיקה השונים על מנת לנסות ולהתגבר על בעיה זו. חשוב לומר כי כיום ישנו טיפול אשר יכול לסייע לכם בצורה הטובה והיעילה ביותר להסיר את הכתמים המשונים מעל עורכם. טיפולי פילינג יסייעו לכם לקלף את שכבות העור החיצונות שלכם ובכך יסייעו לכם להתגבר על כלל פגמי העור שהיו על שכבות העור שהוסרו.

במידה ואתם נוהגים להיחשף לקרני השמש חשוב מאוד להתמגן במשחות מקדמות הגנה למען בריאות העור שלכם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן