הקפידו להימנע מחשיפה בלתי מבוקרת לקני השמש !

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אנשים רבים כיום בוחרים לשזף את עור גופם תחת קרני השמש החמה שעות ארוכות על מנת לקבל גוון עור שזוף. חשוב לדעת כי גוון עור שזוף זה אשר מגיע כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה מסכן משמעותית את בריאות העור שלכם. אחד הגורמים העיקריים לרוב ככל בעיות העור השונות היא השמש החמה אשר מכה על עורכם שעות ארוכות ללא כל תכשיר מקדם הגנה.

חשוב לדעת כי קרני השמש יכולים להשפיע רבות על בריאות העור שלכם. אנשים רבים סובלים מבעיה הנקראת כתמי שמש, קמטוטי הבעה אזר מגיעים טרם זמנם ועוד. על כן במידה ואתם נחשפים לקרני השמש החמה הקפידו להימרח באמצעים מקדמי הגנה על מנת לשמור על בריאות העור שלכם.

כתמים משונים בגדלים ובגוונים שונים

כפי שציינו לעיל קרני השמש החמה מסוגלים לפגוע רבות בבריאות העור שלכם. על כן במידה ואתם נחשפים שעות ארוכות לקרני השמש החמה בימי הקיץ סביר להניח שאתם נמצאים בסיכון ממשי לתופעה הרפואית הנקראת כתמי שמש.

כתמי שמש הם כתמים בגדלים שונים אשר מופיעים יל עורכם. חשוב לומר כי כתמים אלה נוצרים כתוצאה ישירה של חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש אשר משפיעה על כמות המלנין המצויה בגופכם. כאשר חל שינוי בכמות המלנין אשר אחרי על פיגמנט העור שלכם נוצרים מעין כתמי עור בלתי מזוהים.

הטיפול הטוב ביותר להעלמת הכתמים

על פי רוב הכתמים השונים יופיעו במקומות אשר היו חשופים לקרני השמש. אזורים אלה על פי רוב חשופים ועל כן אנשים רבים מגיעים אל עבר מכוני הקוסמטיקה השונים על מנת לנסות ולהתגבר על בעיה זו. חשוב לומר כי כיום ישנו טיפול אשר יכול לסייע לכם בצורה הטובה והיעילה ביותר להסיר את הכתמים המשונים מעל עורכם. טיפולי פילינג יסייעו לכם לקלף את שכבות העור החיצונות שלכם ובכך יסייעו לכם להתגבר על כלל פגמי העור שהיו על שכבות העור שהוסרו.

במידה ואתם נוהגים להיחשף לקרני השמש חשוב מאוד להתמגן במשחות מקדמות הגנה למען בריאות העור שלכם!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן