אברהם הוסטל

"אברהם הוסטל" הגיע לתל אביב אחרי שהסניף הראשון נפתח בירושלים. אברהם הוסטל שייך לחמישה שותפים אשר לא פחדו מכך שהתיירות בישראל סובלת ממשבר ופתחו הוסטל המיועד לתיירים גם בתל אביב וזאת למרות שהעיר מלאה בחדרי AIRBNB לשירות התיירים השונים. בכל אופן ובשונה מחלקם של ההוסטלים האחרים, אברהם הוסטל איננו מציע לתיירים רק מקום לישון אלא מקום בילוי לתיירים ולמקומיים כאחד ומכיל בתוכו אירועים, בר ועוד דברים מעניינים רבים.

החדרים

החדרים באברהם הוסטל שבתל אביב בנויים ומעוצבים בצורה פשוטה ונקיה. בכל אחד מהחדרים יש חלון, מיטות, שירותים וארון בגדים ומזגן. מכיוון שההוסטל הוקם ממש ליד עבודות הרכבת הקלה, החלונות של החדרים הינם אטומים אקוסטיים כדי למנוע את חדירת הרעשים מהחפירות ולהפריע לאורחי ההוסטל. אין ספק שגם בעבור ישראלים אשר צריכים למצוא מקום לינה בעיר הגדולה, יוכלו ליהנות מחדרים נוחים ונעימים וגם במחירים סבירים. מיטה בחדר משותף תעלה באזור המאה שקלים והמחיר משתנה לפי כמות המיטות בחדר. חדר זוגי פרטי עולה כמה מאות שקלים.

בניין ההוסטל

הבניין בו שוכן ההוסטל קיים עשרות שנים ושימש בעבר את בזק והבעלים החדשים שוכרים אותו לעשרים שנה. השימוש בבניין ישן לפי המקימים הינו חלק מהאידיאולוגיה שלהם ונעשה דבר דומה גם בהוסטל שבירושלים. ההוסטל מכיל 7 קומות ומסוגל להכיל מאות תיירים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון חדרי מולטימדיה עדכניים הכוללים עמדות משחקים של אקס בוקס פלייסטשיין ועוד מבחר

פעילויות גם למקומיים

אברהם הוסטל בר מציע פעילויות גם לתושבים המקומיים ולא רק לאלו שזקוקים למיטה בעת שהינם מגיעים מקצוות המדינה אלא בילויים של ממש. באופן תכוף ניתן למצוא במקום אירועים וירידים שונים בסגנונות מגוונים. במקום פועל בר בו ניתן למקומיים להגיע ולדבר קצת באנגלית, להרגיש ממש בחו"ל. כמו כן יש במקום גם חדרי ישיבה בהם ניתן למצוא או לקיים פעילויות שונות.

פעילויות לתיירים עצמאיים

המקום מנסה למשוך מטיילים עצמאיים, כאלו שאינם מגיעים בקבוצות ולהציע להם גם טיולים ופעילויות מאורגנות ברחבי הארץ. הדבר נכון לכל הסניפים של מה שנהיה כבר רשת. בנוסף, ההוסטל מספק תחרות נאותה ל- AIRBNB לדוגמא, בכך שהוא מאפשר לתיירים להכיר מקומיים, תיירים נוספים וחוויה ישראלית חברתית יותר.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן