אברהם הוסטל

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

"אברהם הוסטל" הגיע לתל אביב אחרי שהסניף הראשון נפתח בירושלים. אברהם הוסטל שייך לחמישה שותפים אשר לא פחדו מכך שהתיירות בישראל סובלת ממשבר ופתחו הוסטל המיועד לתיירים גם בתל אביב וזאת למרות שהעיר מלאה בחדרי AIRBNB לשירות התיירים השונים. בכל אופן ובשונה מחלקם של ההוסטלים האחרים, אברהם הוסטל איננו מציע לתיירים רק מקום לישון אלא מקום בילוי לתיירים ולמקומיים כאחד ומכיל בתוכו אירועים, בר ועוד דברים מעניינים רבים.

החדרים

החדרים באברהם הוסטל שבתל אביב בנויים ומעוצבים בצורה פשוטה ונקיה. בכל אחד מהחדרים יש חלון, מיטות, שירותים וארון בגדים ומזגן. מכיוון שההוסטל הוקם ממש ליד עבודות הרכבת הקלה, החלונות של החדרים הינם אטומים אקוסטיים כדי למנוע את חדירת הרעשים מהחפירות ולהפריע לאורחי ההוסטל. אין ספק שגם בעבור ישראלים אשר צריכים למצוא מקום לינה בעיר הגדולה, יוכלו ליהנות מחדרים נוחים ונעימים וגם במחירים סבירים. מיטה בחדר משותף תעלה באזור המאה שקלים והמחיר משתנה לפי כמות המיטות בחדר. חדר זוגי פרטי עולה כמה מאות שקלים.

בניין ההוסטל

הבניין בו שוכן ההוסטל קיים עשרות שנים ושימש בעבר את בזק והבעלים החדשים שוכרים אותו לעשרים שנה. השימוש בבניין ישן לפי המקימים הינו חלק מהאידיאולוגיה שלהם ונעשה דבר דומה גם בהוסטל שבירושלים. ההוסטל מכיל 7 קומות ומסוגל להכיל מאות תיירים.

פעילויות גם למקומיים

אברהם הוסטל בר מציע פעילויות גם לתושבים המקומיים ולא רק לאלו שזקוקים למיטה בעת שהינם מגיעים מקצוות המדינה אלא בילויים של ממש. באופן תכוף ניתן למצוא במקום אירועים וירידים שונים בסגנונות מגוונים. במקום פועל בר בו ניתן למקומיים להגיע ולדבר קצת באנגלית, להרגיש ממש בחו"ל. כמו כן יש במקום גם חדרי ישיבה בהם ניתן למצוא או לקיים פעילויות שונות.

פעילויות לתיירים עצמאיים

המקום מנסה למשוך מטיילים עצמאיים, כאלו שאינם מגיעים בקבוצות ולהציע להם גם טיולים ופעילויות מאורגנות ברחבי הארץ. הדבר נכון לכל הסניפים של מה שנהיה כבר רשת. בנוסף, ההוסטל מספק תחרות נאותה ל- AIRBNB לדוגמא, בכך שהוא מאפשר לתיירים להכיר מקומיים, תיירים נוספים וחוויה ישראלית חברתית יותר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן