הרצוג תל אביב

לפני כמה שנים הייתה באלנבי מסעדת פועלים טבעונית בשם "המעבר". הבעלים של המסעדה, רועי הרצוג היה הטבח של אייל שני והשמועות על המקום החדש פרצו במהרה. יחד עם זאת, המעבר נסגרה באופן מפתיע במהירות רבה ואנשים המעוניינים במסעדות פועלים טבעוניות חוו אכזבה אך לא לזמן רב, כמה חודשים בלבד לאחר סגירתה של "המעבר" יצאה שמועה שרועי עומד לפתוח מסעדה חדשה והמעריצים חיקו בשקיקה. שנה לאחר מכן כבר נפתחה מסעדת "הרצוג ויצאה להרצה. בשונה מהמעבר, הרוג פתוחה גם בלילות וזאת משלבת בין אוכל, אלכוהול, בריאות וחיי לילה. ביום הקונספט דומה למסעדה הקודמת וזו מגישה מנות הר ובערב מגישה טאפסים לצד אלכוהול.

רועי בתחום המסעדנות כבר עשרות שנים ולמעשה זה התחיל את דרכו בתחום כבר בגיל 18 כשהיה שוטף כלים בבית קפה בכפר סבא. רועי מספר שאחד הדברים שגרמו לו להתאהב במטבח היו האקסית שלו, תלמידה של אייל שני ולאחר מכן זה עבד אצל אייל שני שבע שנים.
מלון בוטיק בטבריה ובצפון חדרי מולטימדיה עדכניים הכוללים עמדות משחקים של אקס בוקס פלייסטשיין ועוד מבחר

הייחוד של הרצוג

על פי רועי, חזון המסעדה שואף להגיע לאיזון בין היום ללילה, בין חיי לילה נהנתניים לבין ארוחות צהריים מזינות ומקפידות על הבריאות. המנה בזכותה התפרסם רועי נקראה "הר". מדובר במנה יומית אשר משתנה בצבעיה ובטעמיה. רועי מספר שהרעיון מאחורי המנה המפורסמת הינו שהיא מתפתחת ביחד עם שבוע העבודה. בראשון המנה לבנה ופשוטה, בשני אדומה ומעוררת תשוקה, שלישי ירוק המסמלת מיחה, ברביעי המנה צבעונית בחמישי צבעה שחור. בכל אחד מהימים בהם תזמינו את מנת ה"הר" הן יכילו את כל חומצות האמינו החיוניות לגוף אשר מספקות לסועדים תחושת שובע לזמן ארוך מהרגיל ממנות אחרות.

קצת על רועי

רועי מספר שבבקרים הוא אוכל פירות ומים בלבד ושהוא לוקח השראה מספרים, סדנאות, הרצאות, בריאות וכמו כן את רובה המוחלט של ההשראה זה שואב מעולמו הרגשי. לדעתו של רועי, המטבח הטבעוני משחרר ממקובעות ומאפשר חופשיות מוחלטת, הוא מחובר אל המטבח הטבעוני ממקום רגשי אשר מקדש את החיים ואוהב את כל הבריאות. כמו כן רועי שם דגש על כך שהאוכל יגרום אושר לסועדים.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן