טיפולי אסתטיקה נהיו שם ודבר בשנים האחרונות. מה הם ולמי מועילים וטובים?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

פעם היינו אומרים שאנחנו הולכים לבצע טיפול אצל קוסמטיקאית. כיום- אנחנו מדברים על טיפול אסתטיקה. העולם כיום התרחב בכלל השיטות שלו לשיפור מראה הפנים או הגוף, כאשר יותר ויותר אנשים פונים לעולם של טיפולי האסתטיקה על מנת לשפר את הנראות של עצמם. שיפור הנראות מעניק תחושה חזקה יותר של ביטחון עצמי והרגשה חיובית לגבי עצמנו.

מה הם למעשה אותם טיפולי אסתטיקה בראש פינה?

טיפולי אסתטיקה מעניקים לך טיפולים בפנים ובגוף מ- א' ועד ת'.

אתה יכול הגיע לטפל בפצעי האקנה המטרידים אותך וכן בצלקות המופיעות בעקבות פצעים אלו. את יכולה לבצע טיפולי בוטוקס למניהם או לבצע טיפולים לצורך מתיחת עור הפנים ומניעת קמטים.

אתם יכולים לעבות או להצר את השפתיים, וכן לטפל בנראות הצוואר.

כמו כן מעניקים טיפולי אסתטיקה בראש פינה את האפשרות לטפל בשומן סורר בגוף באמצעות הסרתו במכשור המתוחכם הקיים כיום.

טיפולי אסתטיקה בראש פינה באו בעצם להחליף את הניתוחים הפלסטיים.

טיפולי אסתטיקה בראש פינה מעניקים את אותו האפקט, כאשר ניתן להמנע מלהגיע לשולחן המנתחים, כמו גם שניתן לחסוך כסף רב, שכן ניתוח קוסמטי עשוי להיות בעלות של כמה עשרות אלפי שקלים, בניגוד לטיפול הקוסמטי האסתטי המסתכם בכמה מאות שקלים.

עם זאת, יש לקחת בחשבון שטיפול אסתטי דורש שימור, כמו גם שהוא דורש חידוש שלו במרפאה לקוסמטיקה רפואית אחת למספר חודשים ארוכים או אחת למספר שנים.

דבר נוסף שיש לזכור הוא שטיפולי אסתטיקה בראש פינה- עשויים להיות דבר ממכר.

התחושה הזאת של לצאת מהמרפאה כאשר שדרגנו את עצמנו בדבר נוסף שהציק לנו בחיים, יכול לגרום לנו לתחושת עילוי ממכרת, מה שיוביל אותנו להגיע למרפאות האסתטיקה שוב ושוב.

על כן, חשוב עד מאוד לדעת לשלוט בעצמנו ובמינונים שלנו, אך גם חשוב שיהיה צוות חזק ואיתן במרפאות לקוסמטיקה רפואית, שידע לומר לנו מתי די בכל הקשור לטיפולי האסתטיקה שאנו מבצעים.

גם ריבוי טיפולים אינו דבר חיובי.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן